Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  1000 Series Access Points


  Wysoka prędkość transmisji danych
  i globalne zarządzanie bez licencji

  Nowoczesne punkty dostępowe marki Zyxel zostały stworzone po to, aby zapewnić każdemu użytkownikowi zasięg sieci bezprzewodowej w każdym miejscu. Łączna prędkość trnasmisji danych dla poszczególnych produktów to 1,2 Gb/s i 1,75 Gb/s

  Dzięki innowacyjnemu projektowi i podejściu firmy Zyxel "RF First" urządzenia zapewniają wysoką wydajność i niezawodne połączenia.

   

  NebulaFlex - zarządzaj siecią w sposób odpowiadający Twoim potrzebom

  NebulaFlex to kolejne przełomowe rozwiązanie producenta. Dzięki tej funkcjonalności w każdej chwili w łatwy sposób możesz przełączać się między trybem autonomicznym a bezlicencyjną platformą, która usprawnia proces zarządzania w chmurze. Nie jest wymagana żadna dodatkowa instalacja drogich sprzętów i systemów. Z NebulaFlex rozpoczynasz pracę natychmiastowo. Rozwiązanie pozwoli dostosować sieć do zróżnicowanych potrzeb biznesowych. Udogodnienie zapewnia wgląd do informacji w czasie rzeczywistym.

   

  Innowacje 

  Aby zapewnić najwyższą wydajność bezprzewodową urządzenia 1000 Series Access Points zostały wyposażone w podwójnie bądź potrójnie zoptymalizowane moduły antenowe, doskonałe wzmacniacze mocy i elementy, które emitują niski poziom szumów.

   

  Aktualne promocje:
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia