0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Home Office HardwareHome Office Hardware
Urządzenia bezprzewodowe ZyXEL


WiFi ZyXEL – doskonała jakość w korzystnej cenie

Dzięki wysokiej jakości rozwiązaniom WiFi ZyXEL budowa sieci bezprzewodowej zapewniającej wysoką wydajność jest łatwa i przebiega bezproblemowo. Poszczególne urządzenia pozwalają między innymi na wzmocnienie sygnału bezprzewodowego, który dotrze do każdego miejsca w domu lub biurze. Umożliwiają również uzyskanie szybszego połączenia. Oferowane urządzenia bazują na wysokiej jakości komponentach, dzięki czemu są trwałe i niezawodne. Wyróżniają się także designem.

 

Szeroka oferta

Wśród oferowanych produktów dostępne są wzmacniacze sygnału, punkty dostępowe, kontrolery WLAN, anteny i przewody oraz adaptery zapewniające stabilną i niezawodną transmisję wideo. Wszystkie proponowane rozwiązania, włączając w to również akcesoria, są trwałe i niezawodne. Dzięki oferowanym parametrom spełniają oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Funkcjonalność, łatwy montaż, bezproblemowa konfiguracja i korzystna cena sprawiają, że urządzenia ZyXEL są korzystną inwestycją.

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia