Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!


WiFi ZyXEL – doskonała jakość w korzystnej cenie

Dzięki wysokiej jakości rozwiązaniom WiFi ZyXEL budowa sieci bezprzewodowej zapewniającej wysoką wydajność jest łatwa i przebiega bezproblemowo. Poszczególne urządzenia pozwalają między innymi na wzmocnienie sygnału bezprzewodowego, który dotrze do każdego miejsca w domu lub biurze. Umożliwiają również uzyskanie szybszego połączenia. Oferowane urządzenia bazują na wysokiej jakości komponentach, dzięki czemu są trwałe i niezawodne. Wyróżniają się także designem.

 

Szeroka oferta

Wśród oferowanych produktów dostępne są wzmacniacze sygnału, punkty dostępowe, kontrolery WLAN, anteny i przewody oraz adaptery zapewniające stabilną i niezawodną transmisję wideo. Wszystkie proponowane rozwiązania, włączając w to również akcesoria, są trwałe i niezawodne. Dzięki oferowanym parametrom spełniają oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Funkcjonalność, łatwy montaż, bezproblemowa konfiguracja i korzystna cena sprawiają, że urządzenia ZyXEL są korzystną inwestycją.

Info Box
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-48%
-70%
-64%
Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia