0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Home Office HardwareHome Office Hardware
Switche ZyXEL


Switche ZyXEL – jakość połączona z niezawodnością

Przełączniki sieciowe dostarczane przez markę ZyXEL wyróżniają się funkcjonalnością, niezawodnością działania oraz wysoką wydajnością. Różnorodność oferty sprawia, że każdy znajdzie model przełącznika, który spełni jego indywidualne oczekiwania i zarazem będzie optymalnie dopasowany do potrzeb klientów. Urządzenia sprawdzają się zarówno w małych, jak i średnich środowiskach biznesowych, są także korzystnym rozwiązaniem dla innych rynków.

 

Funkcjonalność

Oferta przełączników ZyXEL obejmuje dużą różnorodność modeli. Wśród nich dostępne są przełączniki zarządzalne i niezarządzalne. Sprzęt zapewnia bogatą funkcjonalność: łatwe, inteligentne zarządzanie, błyskawiczną komunikację czy wzmocnioną ochronę. Instalacja odbywa się łatwo i bezproblemowo, podobnie jak konfiguracja sprzętu. Zastosowanie nowoczesnych technologii w połączeniu z trwałymi komponentami przekłada się na doskonałą jakość oraz niezawodne działanie.

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia