0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Home Office HardwareHome Office Hardware
ZyXEL Nebula Cloud Management


Firewalle VPN ZyXEL – maksymalny poziom bezpieczeństwa

Ofertę marki ZyXEL, na którą składają się innowacyjne urządzenia wyróżniając się designem uzupełniają firewalle VPN. Sprzęt zapewnia dostęp zdalny dla małych firm i ich oddziałów, gwarantując wysoką wydajność, a przede wszystkim bezpieczne i niezawodne połączenia VPN. Funkcjonalność firewalli VPN ZyXEL , wysoka jakość oraz niezwodność przekładają się na zadowolenie użytkowników, którzy stawiają na sprawdzony sprzęt.

 

Doskonała jakość, łatwe zarządzanie

Poszczególne modele firewalli VPN dostarczanych przez markę ZyXEL zapewniają nieograniczoną mobilność biznesową. Urządzenia bazują na trwałych komponentach, co wpływa na ich wysoką jakość, a także niezawodne działanie. Zastosowanie nowoczesnych technologii pozwala na zapewnienie bezpieczeństwa na najwyższym poziomie. 

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia