Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Produkt jest niedostępny.
  Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
  Home Office HardwareHome Office Hardware
  Hotspot Series


  Urządzenia NAS ZyXEL – w chmurze siła

  Urządzenia NAS marki ZyXEL to połączenie funkcjonalności i niezawodnego działania. Umożliwiają przechowywanie posiadanych zasobów, do których dostęp można mieć z każdego miejsca. Dzięki współpracy z chmurą, z pomocą mobilnego urządzenia wszystkie dane są zawsze pod ręką i można swobodnie je przeglądać. Serwery NAS wyróżniają się nowoczesnym designem, trwałą konstrukcją i intuicyjną obsługą, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

   

  Wysoka jakość

  Produkty ZyXEL to wysoka jakość, która wiąże się z komponentami, na jakich bazują urządzenia, a także trwałą konstrukcją i niezawodnością. Serwery NAS marki ZyXEL wyposażone są w procesory, które zapewniają wysoką wydajność i zarazem optymalną szybkość zapisu oraz odczytu danych. Przechowywane w chmurze pliki można łatwo i szybko udostępniać, co jest kolejną zaletą poszczególnych modeli nowoczesnych urządzeń NAS marki ZyXEL.

   

  Aktualne promocje:
  -30%
  -16%
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia