0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Home Office HardwareHome Office Hardware
ZyXEL Hotspot Series


Urządzenia NAS ZyXEL – w chmurze siła

Urządzenia NAS marki ZyXEL to połączenie funkcjonalności i niezawodnego działania. Umożliwiają przechowywanie posiadanych zasobów, do których dostęp można mieć z każdego miejsca. Dzięki współpracy z chmurą, z pomocą mobilnego urządzenia wszystkie dane są zawsze pod ręką i można swobodnie je przeglądać. Serwery NAS wyróżniają się nowoczesnym designem, trwałą konstrukcją i intuicyjną obsługą, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

 

Wysoka jakość

Produkty ZyXEL to wysoka jakość, która wiąże się z komponentami, na jakich bazują urządzenia, a także trwałą konstrukcją i niezawodnością. Serwery NAS marki ZyXEL wyposażone są w procesory, które zapewniają wysoką wydajność i zarazem optymalną szybkość zapisu oraz odczytu danych. Przechowywane w chmurze pliki można łatwo i szybko udostępniać, co jest kolejną zaletą poszczególnych modeli nowoczesnych urządzeń NAS marki ZyXEL.

 

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia