Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!


ZyXEL - innowacja, kreatywność i ekologia

Istniejąca od 1989 roku firma ZyXEL dostarcza sprzęt do tworzenia sieci. Oferta ZyXEL obejmuje produkty typu „end-to-end”. Rozwiązania proponowane przez markę zaprojektowane zostały z myślą o realizacji wszelkich zadań sieciowych. Są w pełni konfigurowalne i interoperacyjne, przystosowane zarówno do użytku biznesowego, jak i domowego.

Oferta

Firma ZyXEL stawia na innowację. Promowanie kreatywności pomaga realizować rosnące i zmieniające się oczekiwania klientów. Polityka firmy realizowana jest niezmiennie od 1992 roku, kiedy na rynku pojawił się, wyprodukowany przez ZyXEL, pierwszy na świecie zintegrowany modem 3 w 1. Obecnie oferta marki obejmuje szereg nowoczesnych rozwiązań, a wśród nich routery, urządzenia NAS, firewalle VPN, przełączniki, rozwiązania Wi-Fi oraz bramy zabezpieczające. Każdy z produktów ma być odpowiedzią na potrzeby użytkowników. Urządzenia są funkcjonalne, co sprawia, że oferują szereg możliwości, ciesząc się niesłabnącą popularnością.

 

Marka wyróżnia się pod względem oferowanych technologii, a także konfigurowalności. ZyXEL jest jedną z nielicznych firm oferujących integrację sieci WAN oraz LAN. Dodatkowo produkty są w pełni konfigurowalne, co przekłada się między innymi na ich elastyczność.

Zielona polityka

Ceniona na całym świecie marka ZyXEL jest zaangażowana w kwestie związane z ochroną środowiska. Oznacza to między innymi przestrzeganie wszelkich zasad ochrony środowiska zarówno w kwestii produkcji, jak i działalności gospodarczej. Dostarczane produkty są wydajne pod względem energetycznym i zarazem przyjazne środowisku. Firma posiada certyfikaty ISO 14006 (Systemy zarzadzania środowiskowego) oraz ISO 50001 (System zarządzania energią).

 

Na przestrzeni lat na koncie marki pojawiły się liczne nagrody i wyróżnienia będące potwierdzeniem m.in. wysokiej jakości produktów, ich innowacji, a także niezawodności.

Info Box
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-28%
-70%
Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia