Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Produkt jest niedostępny.
  Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.

  Wysokiej klasy sprzęt dla nowoczesnych zastosowań

  Projekty z Zebra Technologies

  Rozpiętość produktowa sprawia, że sprzęt marki Zebra znajduje zastosowanie w wielu branżach i segmentach gospodarki m.in. w: produkcji, lotnictwie, logistyce, magazynach, przemyśle, handlu detalicznym.

  Wybierz rozwiązania dopasowane do potrzeb Twojej firmy! 

  Jeśli masz pytania i nie jesteś pewien, które rozwiązanie sprawdzi się w Twoim środowisku, skontaktuj się z nami! Oferujemy ceny partnerskie dla wszystkich projektów!

  Napisz do nas

  Napisz do nas

  Imię i nazwisko:*
  E-mail:*
  Telefon:
  Nazwa firmy:*
  *
  Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  * - pola obowiązkowe

  Zebra


  Zebra Technologies

  Marka Zebra powstała w 1969 roku w USA. Firma swoją działalność rozpoczęła od produkcji produktów elektromechanicznych, następnie w roku 1982 zaczęła zajmować się systemem znakowania oraz sprzedażą biletów. Za klika lat, bo zaledwie w 1991 roku przedsiębiorstwo stało się spółką giełdową.

  Obecnie Zebra utworzyła swoje oddziały aż w 26 krajach. Wszystkie zakłady firmy wyróżnione są międzynarodowym certyfikatem jakości ISO 9000.

  Marka ponadto stawia na partnerstwo i aktywną współpracę, aktualnie posiada partnerów handlowych w ponad 1000 krajach. Produkcja sprzętu odbywa się w Vermon Hills oraz w Camarillo. Sprzęt dystrybuowany jest na międzynarodową skalę – siatka dystrybucji obejmuje ponad 90 krajów.

  Wysokiej klasy sprzęt dla nowoczesnych zastosowań

  Sztandarowym produktem producenta są specjalistyczne drukarki, dzięki którym tysiące firm usprawniło procesy produkcji ze względu na niezawodność i wydajność sprzętu. Marka Zebra oferuje klientom nowoczesne drukarki zarówno wysokiej klasy przemysłowej jak i średniej klasy półprzemysłowe. Ponadto dostępne są drukarki biurkowe, przenośne i kioskowe.

  Rozpiętość produktowa sprawia, że sprzęt marki Zebra znajduje zastosowanie w wielu branżach i segmentach gospodarki między innymi w handlu detalicznym, produkcji, lotnictwie, motoryzacji, służbie zdrowia, przemyśle o różnej skali oraz w elektronice, logistyce i magazynach.

  Firma zajmuje się również produkcją drukarek wysoce specjalistycznych do zastosowań krytycznych, kiedy to praca drukarki musi trwać nieprzerwanie na liniach produkcyjnych 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

  Ponadto w ofercie producenta znaleźć można bardzo szeroki wachlarz innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym można z powodzeniem bezbłędnie śledzić oraz wykorzystywać krytyczne zasoby i nimi zarządzać.

  Zgodność z oprogramowaniem         
  Integracja z systemem: SAP, Oracle czy Unicode.

  Materiały eksploatacyjne oraz czytniki kodów kreskowych

  Zebra zajmuje się również produkcją kart plastikowych, kodów kreskowych oraz kodowaniem różnego rodzaju identyfikatorów w tym kart dostępu, identyfikatorów RFID itp. rozwiązań.

  Dostępne są również nowoczesne czytniki kodów kreskowych: przewodowe, bezprzewodowe i stacjonarne.

  Dzięki tak bogatej ofercie specjalistyczne oprogramowanie zawsze jest dostosowane do potrzeb firmy.

   

  Aktualne promocje:
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia