0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.

Wysokiej klasy sprzęt dla nowoczesnych zastosowań

Projekty z Zebra Technologies

Rozpiętość produktowa sprawia, że sprzęt marki Zebra znajduje zastosowanie w wielu branżach i segmentach gospodarki m.in. w: produkcji, lotnictwie, logistyce, magazynach, przemyśle, handlu detalicznym.

Wybierz rozwiązania dopasowane do potrzeb Twojej firmy! 

Jeśli masz pytania i nie jesteś pewien, które rozwiązanie sprawdzi się w Twoim środowisku, skontaktuj się z nami! Oferujemy ceny partnerskie dla wszystkich projektów!

Napisz do nas

Napisz do nas

Imię:*
Nazwisko:*
E-mail:*
Telefon:
Nazwa firmy:*
*
Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

* - pola obowiązkowe

Zebra

Zebra Technologies

Marka Zebra powstała w 1969 roku w USA. Firma swoją działalność rozpoczęła od produkcji produktów elektromechanicznych, następnie w roku 1982 zaczęła zajmować się systemem znakowania oraz sprzedażą biletów. Za klika lat, bo zaledwie w 1991 roku przedsiębiorstwo stało się spółką giełdową.

Obecnie Zebra utworzyła swoje oddziały aż w 26 krajach. Wszystkie zakłady firmy wyróżnione są międzynarodowym certyfikatem jakości ISO 9000.

Marka ponadto stawia na partnerstwo i aktywną współpracę, aktualnie posiada partnerów handlowych w ponad 1000 krajach. Produkcja sprzętu odbywa się w Vermon Hills oraz w Camarillo. Sprzęt dystrybuowany jest na międzynarodową skalę – siatka dystrybucji obejmuje ponad 90 krajów.

Wysokiej klasy sprzęt dla nowoczesnych zastosowań

Sztandarowym produktem producenta są specjalistyczne drukarki, dzięki którym tysiące firm usprawniło procesy produkcji ze względu na niezawodność i wydajność sprzętu. Marka Zebra oferuje klientom nowoczesne drukarki zarówno wysokiej klasy przemysłowej jak i średniej klasy półprzemysłowe. Ponadto dostępne są drukarki biurkowe, przenośne i kioskowe.

Rozpiętość produktowa sprawia, że sprzęt marki Zebra znajduje zastosowanie w wielu branżach i segmentach gospodarki między innymi w handlu detalicznym, produkcji, lotnictwie, motoryzacji, służbie zdrowia, przemyśle o różnej skali oraz w elektronice, logistyce i magazynach.

Firma zajmuje się również produkcją drukarek wysoce specjalistycznych do zastosowań krytycznych, kiedy to praca drukarki musi trwać nieprzerwanie na liniach produkcyjnych 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Ponadto w ofercie producenta znaleźć można bardzo szeroki wachlarz innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym można z powodzeniem bezbłędnie śledzić oraz wykorzystywać krytyczne zasoby i nimi zarządzać.

Zgodność z oprogramowaniem         
Integracja z systemem: SAP, Oracle czy Unicode.

Materiały eksploatacyjne oraz czytniki kodów kreskowych

Zebra zajmuje się również produkcją kart plastikowych, kodów kreskowych oraz kodowaniem różnego rodzaju identyfikatorów w tym kart dostępu, identyfikatorów RFID itp. rozwiązań.

Dostępne są również nowoczesne czytniki kodów kreskowych: przewodowe, bezprzewodowe i stacjonarne.

Dzięki tak bogatej ofercie specjalistyczne oprogramowanie zawsze jest dostosowane do potrzeb firmy.

 

Wybrane dla Ciebie

Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia