Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Produkt jest niedostępny.
  Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
  Home Office HardwareHome Office Hardware
  Wideotelefony Yealink


  Wideotelefony Yealink – komunikacja na wysokim poziomie

   

  Wideotelefony Yealink zapewniają nowy wymiar komunikacji. Wyróżniają się zaawansowaną funkcjonalnością, która z powodzeniem spełnia wysokie oczekiwania użytkowników biznesowych. Wideotelefon Yealink to połączenie nowoczesnych rozwiązań, a także biznesowego designu. Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań wpływa na jakość oferowanego dźwięku, co jest jednym z najważniejszych elementów każdej przeprowadzanej konferencji.

   

  Funkcjonalność

   

  Wideotelefon marki Yealink jest praktycznym rozwiązaniem zarówno dla pracowników, jak i kadry pracowniczej. Urządzenie wyposażone jest w duży wyświetlacz, usprawniający korzystanie z funkcjonalności wideotelefonu. Wysokie parametry pozwalają na przeprowadzanie profesjonalnych i sprawnych konferencji. Wszystkie urządzenia marki Yealink wyróżniają się wysoką jakością i niezawodnością, dzięki czemu są chętnie wybierane przez rosnącą liczbę odbiorców. 

  Aktualne promocje:
  -16%
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia