0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Wideotelefony Yealink


Wideotelefony Yealink – komunikacja na wysokim poziomie

 

Wideotelefony Yealink zapewniają nowy wymiar komunikacji. Wyróżniają się zaawansowaną funkcjonalnością, która z powodzeniem spełnia wysokie oczekiwania użytkowników biznesowych. Wideotelefon Yealink to połączenie nowoczesnych rozwiązań, a także biznesowego designu. Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań wpływa na jakość oferowanego dźwięku, co jest jednym z najważniejszych elementów każdej przeprowadzanej konferencji.

 

Funkcjonalność

 

Wideotelefon marki Yealink jest praktycznym rozwiązaniem zarówno dla pracowników, jak i kadry pracowniczej. Urządzenie wyposażone jest w duży wyświetlacz, usprawniający korzystanie z funkcjonalności wideotelefonu. Wysokie parametry pozwalają na przeprowadzanie profesjonalnych i sprawnych konferencji. Wszystkie urządzenia marki Yealink wyróżniają się wysoką jakością i niezawodnością, dzięki czemu są chętnie wybierane przez rosnącą liczbę odbiorców. 

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia