0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Akcesoria Yealink


Akcesoria Yealink – połączenie funkcjonalności i wysokiej jakości

 

Ofertę marki Yealink uzupełniają różnego rodzaju akcesoria zwiększające funkcjonalność rozwiązań takich jak między innymi telefony IP czy wideotelefony. Na portfolio akcesoriów Yealink składają się praktyczne moduły rozszerzające, słuchawki charakteryzujące się wysoką jakością dźwięku, adaptery do zdalnego odbioru połączeń zapewniające maksymalną efektywność, adaptery Bluetooth pozwalające na odbieranie połączeń w dowolnym miejscu w biurze czy adaptery Wi-Fi stosowane do łatwego i bezproblemowego połączenia telefonów IP z siecią.

 

Niezawodne rozwiązania

 

Urządzenia Yealink z kategorii akcesoriów wyróżniają się elastycznością. Poszczególne produkty są kompatybilne z rozwiązaniami m.in. Jabra czy Plantronics. Oferowane modele są połączeniem wysokiej jakości i niezawodności. Dzięki wykonaniu z trwałych komponentów, proponowane akcesoria marki Yealink spełnią oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia