0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Xopero

Programy do backupu i kopii zapasowych

Xopero oferuje nowoczesne rozwiązania backupu, oparte na architekturze cloud-native, co zapewnia nie tylko wydajność, ale także bezpieczeństwo danych. Platforma Xopero eliminuje pojedyncze punkty awarii (No-Single-Point-of-Failure), zapewniając Ci spokój nawet w przypadku wystąpienia awarii w systemie. W Xopero, bezpieczeństwo danych jest priorytetem.

Elastyczność i prostota zarządzania

Z Xopero ONE możesz łatwo zarządzać backupem nawet najbardziej złożonych infrastruktur oraz wielu lokalizacji. Rozwiązanie backupu oferuje nieskończoną możliwość dodawania urządzeń i magazynów do planów, co sprawia, że zarządzanie ochroną danych staje się równie łatwe dla jednego urządzenia, jak i dla tysięcy urządzeń. Dzięki temu możesz łatwo rozbudowywać swoje rozwiązanie wraz z rozwojem Twojej firmy.

Zdalne zarządzanie i bezpieczeństwo

Xopero ONE zapewnia możliwość zdalnego zarządzania procesami backupu i przywracania danych z dowolnego miejsca, za pomocą przeglądarki internetowej. To sprawia, że zarządzanie backupem jest proste i wygodne, nawet w przypadku rozproszonej infrastruktury. Dodatkowo, bezpieczny manager haseł umożliwia przechowywanie i zarządzanie hasłami dostępu do kopii zapasowych, chroniąc Twoje dane przed nieautoryzowanym dostępem.

Szybkość i łatwe dostosowanie do potrzeb

Xopero ONE umożliwia wybór spośród predefiniowanych planów backupu lub konfigurację własnego, dostosowanego do indywidualnych potrzeb Twojej firmy. Możesz określić harmonogram, sposób wykonywania kopii zapasowej, a także przechowywać dane na wybranym przez siebie storage'u. Rozwiązanie backupu Xopero jest szybkie, elastyczne i dostosowane do Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo ma pierwszeństwo!

W Xopero, bezpieczeństwo danych jest w zawarte w DNA tej firmy. Dzięki zaawansowanym funkcjom, takim jak nowoczesna architektura, zdalne zarządzanie, bezpieczny manager haseł i elastyczne plany backupu, możesz mieć pewność, że Twoje dane są zawsze chronione i dostępne, gdy ich potrzebujesz. Z Xoperosafety first!

 

Poznaj rozwiązania Xopero, idealne do:

Wybrane dla Ciebie

Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia