Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
office365-pakiety-i-ceny

veritas

Wewnętrzne dyski twarde Western Digital


Western Digital Logo

Seria wewnętrznych dysków twardych oferowanych przez Western Digital obejmuje wydajne, niezawodne rozwiązania z linii WD Re, WD Se oraz WD VelociRaptor. Każdy z nich to gwarancja zadowalającej szybkości, bezawaryjnego działania, wysokiej pojemności, możliwości pracy pod dużym obciążeniem i ekonomicznej pracy.

Zastosowane w rozwiązaniach zaawansowane technologie zapewniają wydajną, równomierną pracę, która sprawdzi się w zróżnicowanych środowiskach, m.in. hurtowniach danych, systemach obliczeniowych (HPC) czy systemach analitycznych.

Najwyższa jakość proponowanych produktów jest potwierdzona rozbudowanymi, wszechstronnymi testami na serwerach oraz systemach magazynowania danych. Doskonała równowaga między wydajnością, pojemnością oraz wytrzymałością gwarantuje niski koszt eksploatacji. Stabilna konstrukcja zapewnia spokojną, bezpieczną pracę przez długi czas.

Rozwiązania doczekały się wielu nagród przyznawanych przez branżowe media i organizacje wyróżniające najlepsze produkty na rynku.

Info Box
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-14%
-67%
Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia