Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!


Western Digital Ultrastar Serv24

Rozwiązania z serii Ultrastar Serv24 to zaawansowane narzędzia do optymalizacji wydajności przechowywania. W rzeczywistości niekończącej się potrzeby zwiększania wydajności centrów danych to bardzo opłacalne rozwiązanie, pozwalające w pełni wykorzystać zalety infrastruktury SDS (software-defined storage). Integrując procesory i dyski NVMe SSD w tej samej jednostce, serwer zapewnia sprawdzony blok do rozmieszczenia stosu SDS w pamięci o wysokiej wydajności.

Szeroki wybór

Wśród rozwiązań Western Digital Ultrastar Serv24 znajdują się m.in. modele 1ES1004, 1ES1008, 1ES1017, 1ES1023, 1ES1005 oraz 1ES1009. Dzięki elastycznym możliwościom i szerokiemu wyborowi parametrów rozwiązania sprawdzają się w zróżnicowanych środowiskach. Wykorzystywana w nich technologia zrewolucjonizowała rynek pamięci do jego pełnego potencjału.

Info Box
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-48%
-19%
-64%
Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia