Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!


Dyski SSD Western Digital - szybkość i niezawodne działanie

Dyski SSD, zbudowane w oparciu o pamięć flash, usprawniają pracę systemu operacyjnego. Wśród ich wielu zalet można wymienić m.in. bardzo szybkie transfery sekwencyjne i losowe, odporność na urazy mechaniczne i skrajne temperatury, niewielki rozmiar oraz bezgłośną pracę. Ich rosnąca z roku na rok popularność wynika też z tego, że składają się wyłącznie z elektroniki i nie posiadają ruchomych części, co zapewnia bezpieczne i wygodne użytkowanie. Dodatkowo, produkują mniej ciepła niż tradycyjne dyski.

Wysoka wydajność

Rozwiązanie SSD umożliwia znacznie większą responsywność systemu i zainstalowanych aplikacji. Jest określane mianem następnego etapu ewolucji pamięci masowej. Poprawia wydajność i znacząco wpływa na działanie komputera - na czas uruchamiania, ładowania czy wyłączania.

Szeroki wybór

Dzięki bogatej ofercie każdy ma możliwość doboru modelu optymalnie spełniającego potrzeby danego środowiska. Można go wybrać spośród kilkudziesięciu produktów o różnych rozmiarach i parametrach.

Info Box
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-2%
-64%
-14%
Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia