Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Produkt jest niedostępny.
  Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
  Home Office HardwareHome Office Hardware
  SSD


  Dyski SSD Western Digital - szybkość i niezawodne działanie

  Dyski SSD, zbudowane w oparciu o pamięć flash, usprawniają pracę systemu operacyjnego. Wśród ich wielu zalet można wymienić m.in. bardzo szybkie transfery sekwencyjne i losowe, odporność na urazy mechaniczne i skrajne temperatury, niewielki rozmiar oraz bezgłośną pracę. Ich rosnąca z roku na rok popularność wynika też z tego, że składają się wyłącznie z elektroniki i nie posiadają ruchomych części, co zapewnia bezpieczne i wygodne użytkowanie. Dodatkowo, produkują mniej ciepła niż tradycyjne dyski.

  Wysoka wydajność

  Rozwiązanie SSD umożliwia znacznie większą responsywność systemu i zainstalowanych aplikacji. Jest określane mianem następnego etapu ewolucji pamięci masowej. Poprawia wydajność i znacząco wpływa na działanie komputera - na czas uruchamiania, ładowania czy wyłączania.

  Szeroki wybór

  Dzięki bogatej ofercie każdy ma możliwość doboru modelu optymalnie spełniającego potrzeby danego środowiska. Można go wybrać spośród kilkudziesięciu produktów o różnych rozmiarach i parametrach.

  Aktualne promocje:
  -19%
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia