OK
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Dyski SSD Western Digital

Dyski SSD Western Digital - szybkość i niezawodne działanie

Dyski SSD, zbudowane w oparciu o pamięć flash, usprawniają pracę systemu operacyjnego. Wśród ich wielu zalet można wymienić m.in. bardzo szybkie transfery sekwencyjne i losowe, odporność na urazy mechaniczne i skrajne temperatury, niewielki rozmiar oraz bezgłośną pracę. Ich rosnąca z roku na rok popularność wynika też z tego, że składają się wyłącznie z elektroniki i nie posiadają ruchomych części, co zapewnia bezpieczne i wygodne użytkowanie. Dodatkowo, produkują mniej ciepła niż tradycyjne dyski.

Wysoka wydajność

Rozwiązanie SSD umożliwia znacznie większą responsywność systemu i zainstalowanych aplikacji. Jest określane mianem następnego etapu ewolucji pamięci masowej. Poprawia wydajność i znacząco wpływa na działanie komputera - na czas uruchamiania, ładowania czy wyłączania.

Szeroki wybór

Dzięki bogatej ofercie każdy ma możliwość doboru modelu optymalnie spełniającego potrzeby danego środowiska. Można go wybrać spośród kilkudziesięciu produktów o różnych rozmiarach i parametrach.

Wybrane dla Ciebie
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia