Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!


Dyski HDD Western Digital - jakość dla wymagających

Dyski twarde HDD marki Western Digital łączą w sobie wysoką pojemność, szybką transmisję danych, krótki czas oczekiwania na dostęp do danych i świetne parametry w zakresie średniego czasu bezawaryjnej pracy.

Stabilność i niezawodność

Producent oferuje szeroki wybór modeli, spełniając oczekiwania zróżnicowanych środowisk. Proponuje rozwiązania m.in. z serii Ultrastar, Red i Purple. Użytkownicy cenią je za stabilne działanie, niską awaryjność oraz zaskakująco dużą pojemność, dzięki której znajdują zastosowanie również w centrach danych czy systemach nadzoru, przyczyniając się jednocześnie do niższych kosztów eksploatacji.

Korzystny wybór

Dyski Western Digital zaskarbiły sobie sympatię użytkowników na całym świecie. Stale poszerzana oferta pozwala na znalezienie idealnie dopasowanego modelu, zawsze w korzystnej cenie. W części modeli wykorzystywana jest nowatorska metoda szczelnie zamkniętych nośników wypełnionych helem, pozwalająca na zmniejszenie poboru mocy oraz zwiększenie pojemności nośników. Dodatkowo, oszczędność przestrzeni pozwala na dołożenie dodatkowych talerzy.

Info Box
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-14%
-64%
-48%
Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia