OK
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Western Digital
Western Digital

 

Western Digital – nowoczesność, komfort, brak ograniczeń

Western Digital to jedna z największych na świecie firm, której działania skupiają się głównie na tworzeniu wewnętrznych i zewnętrznych dysków twardych. Producent słynie również z dysków sieciowych oraz odtwarzaczy multimediów.

Oferta

W naszej ofercie dostępne są produkty WD z obszaru HDD, SSD, JBOD Storage, Ultrastar Serv24, Ultrastar Serv24-HA oraz Network Attached Storage. Rozwiązania firmy łączą wysoką jakość, niezawodność i funkcjonalność. Producent dołożył wszelkich starań, aby w pełni sprostać oczekiwaniom użytkowników, skupiając się na ich komforcie i intuicyjnej obsłudze.

Innowacyjność

Za sukcesem Western Digital stoją tysiące specjalistów pracujących nad nowoczesnymi rozwiązaniami do przechowywania, gromadzenia i korzystania z dynamicznie rosnącej ilości cyfrowych informacji. Ich kompetencje, profesjonalizm i zorientowane na przyszłość podejście sprawiają, że z roku na rok potencjał innowacyjności firmy wzrasta. Wraz z nim rozwijają się też klienci, korzystający z nowoczesnych rozwiązań producenta.

Dynamiczny rozwój

Western Digital oferuje narzędzia ułatwiające pracę. Firma doskonale rozumie potrzebę rozwoju, dlatego proponuje wyłącznie bezkompromisową jakość. Systematycznie poszerza gamę produktów, pracując nad coraz to nowszymi rozwiązaniami. Zwiększa też skalę produkcji, stawiając na obecność na nowych rynkach.

Historia

Historia firmy sięga 1970 roku. Początkowo była znana jako General Digital i zajmowała się przede wszystkim produkowaniem sprzętu testującego półprzewodniki MOS. Rok później jej nazwę zmieniono na Western Digital z siedzibą w kalifornijskim Newport Beach. Pierwszym wypuszczonym na rynek produktem był WD1402A UART.

Wybrane dla Ciebie
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia