Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
office365-pakiety-i-ceny

veritas

Western Digital – jakość, niezawodność i innowacje


Western Digital Logo

Western Digital to jedna z największych na świecie firm, której działania skupiają się głównie na wytwarzaniu wewnętrznych i zewnętrznych dysków twardych. Producent słynie również z dysków sieciowych oraz odtwarzaczy multimediów.

Oferta

W naszej ofercie dostępne są rozwiązania WD z obszaru chmury osobistej (My Cloud, My Cloud Mirror), sieciowych magazynów danych NAS (My Cloud EX4, My Cloud EX2100), zewnętrznych dysków twardych (My Book Thunderbolt Duo) oraz wewnętrznych dysków twardych (WD Re, WD Se, WD VelociRaptor).

Innowacyjność

Za sukcesem Western Digital stoją tysiące ludzi pracujących nad nowoczesnymi rozwiązaniami do przechowywania, gromadzenia i korzystania z dynamicznie rosnącej ilości cyfrowych informacji. Ich kompetencje, profesjonalizm i zorientowane na przyszłość podejście sprawiają, że z roku na rok potencjał innowacyjności firmy wzrasta.

Dynamiczny rozwój

Western Digital oferuje narzędzia ułatwiające rozwój, kierując się tą zasadą także w swoich działaniach. Systematycznie poszerza gamę produktów, pracując nad coraz to nowszymi rozwiązaniami. Zwiększa też skalę produkcji, stawiając na obecność na nowych rynkach.

Historia

Historia firmy sięga 1970 roku. Początkowo była znana jako General Digital i zajmowała się przede wszystkim produkowaniem sprzętu testującego półprzewodniki MOS. Rok później jej nazwę zmieniono na Western Digital z siedzibą w kalifornijskim Newport Beach. Pierwszym wypuszczonym na rynek produktem był WD1402A UART.

Info Box
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-63%
-50%
-14%
Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia