0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.

Poszerzaj swoje kompetencje z naszymi ekspertami

Aktualne webinary

Nie zwlekaj! Zapisz się na nadchodzące wydarzenia!

Warsztaty: Microsoft Copilot za sterami przyspieszenia firm

Sprawdź dostępne terminy

Sztuczna inteligencja od jakiegoś czasu zmienia zasady gry w podejściu do wykonywania codziennych zadań. Microsoft Copilot to nie tylko kolejne narzędzie - to Twój partner w cyfrowej transformacji, rozwoju i efektywności. Co dokładnie kryje się pod tymi pojęciami i jak wdrożyć te innowacje w swoim środowisku biznesowym? Na to pytanie odpowiedzą nasi eksperci!

Warsztaty Microsoft Azure

Sprawdź dostępne terminy

Chciałbyś, żeby infrastruktura IT w Twojej firmie była wydajniejsza, bardziej elastyczna a przy tym tańsza? Wiesz, że nowoczesne systemy informatyczne są dziś motorem dynamicznego rozwoju firm na całym świecie? Chciałbyś się dowiedzieć, w jaki sposób szybko i sprawnie rozwinąć swoje IT, żeby zmaksymalizować zyski?

Warsztaty: zarządzanie bezpieczeństwem dzięki narzędziom Microsoft 365

Sprawdź dostępne terminy

Zapraszamy na cykl spotkań dedykowanych firmom z sektora SMB, podczas którego opowiemy jak skutecznie chronić wrażliwe dane Twojej firmy. Warsztaty odbywają się na platformie Microsoft Teams i są całkowicie bezpłatne.

Dlaczego warto?

Skorzystaj z praktycznej, bezpłatnej wiedzy, którą dzielą się nasi eksperci. Postaw na wieloletnie doświadczenie w branży i już dziś przygotuj się na technologiczną podróż w przyszłość. Jesteś właścicielem firmy? Sprawdź naszą ofertę webinarów i szkoleń dopasowaną do Twoich potrzeb!

Bezpłatny dostęp

Nasze webinary są darmowe. Aby z nich skorzystać należy jedynie wypełnić odpowiedni formularz. I gotowe!

Zdalne uczestnictwo

Nasze webinary udostępniamy w wersji online, dzięki czemu możesz w nich uczestniczyć z miejsca, które odpowiada Ci najbardziej.

Ekspercka wiedza

Webinary są prowadzone przez specjalistów, dzięki czemu zyskujesz pewność, że wiedza, którą zdobywasz, pochodzi z rzetelnego źródła.

Archiwum

Nie mogłeś wziąć udziału w webinarze? Nic nie szkodzi! Skorzystaj z naszego archiwum. Wystarczy tylko wypełnić formularz!

Archiwalne webinary

Ominął Cię webinar? Nic straconego - sprawdź nasze archiwum.

Dlaczego warto backupować chmurę Micsrosoft 365 z Veeam Software?

archiwum VMware/Veeam

Podczas spotkania poruszyliśmy istotne kwestie dotyczące bezpieczeństwa danych oraz prawidłowego backupowania chmury. Wszystkie informacje zamknęliśmy w dwóch częściach - teoretycznej i praktycznej, abyś mógł na przykładach przekonać się, jak ważne jest odpowiednie zabezpieczenie danych w Twojej firmie.

Zadbaj o efektywność, szybkość i bezpieczeństwo Twojego biznesu z VMware

archiwum VMware/Veeam

Zapraszamy do obejrzenia nagrania z webinaru prowadzonego przez Piotra Krasia oraz Monikę Szeję. W trakcie spotkania poruszyliśmy następujące zagadnienia:

Zabieramy Cię do Microsoft Technology Center!

archiwum Microsoft Technology Center

Zastanawiałeś się kiedyś, gdzie przechowywane są Twoje dane? Chętnie Ci o tym opowiemy! Zwiedzanie Microsoft Technology Center online w towarzystwie ekspertów to niepowtarzalna okazja, aby przekonać się na własne oczy, co kryje się za drzwiami tego fascynującego dla wszystkich fanów IT miejsca!

Warsztaty: zarządzanie bezpieczeństwem dzięki narzędziom Microsoft 365

archiwum Microsoft

Zapraszamy na cykl spotkań dedykowanych firmom z sektora SMB, podczas którego opowiemy jak skutecznie chronić wrażliwe dane Twojej firmy oraz jak zbudować wydajne środowisko pracy. Warsztaty odbywają się na platformie Microsoft Teams i są całkowicie bezpłatne.

Wirtualizacja (VMware) i backup (Veeam) jako rozwiązanie kompletne

archiwum VMware/Veeam

Webinar prowadzą: Jacek Litwicki oraz Alicja Elszkowska

Materiały wideo

Sprawdź, co nowego na naszym kanale YouTube!

O Senetic

Od wielu lat jesteśmy partnerem Microsoft i znajdujemy się w międzynarodowej czołówce firm certyfikowanych.

Inwestujemy w rozwój, a nasi Klienci ufają nam dzięki naszej wiedzy, pasji i doświadczeniu. Wiemy, jak usprawnić pracę w Twojej firmie i maksymalnie wykorzystać jej potencjał.

13 lat doświadczenia
27 biur na całym świecie
160 rynków krajowych
Senetic
2M klientów rocznie

Wypełnij formularz, aby uzyskać dostęp do materiałów.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia