0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Home Office HardwareHome Office Hardware
Wacom


Poznaj rozwiązania Wacom

Marka Wacom od lat jest synonimem najwyższej jakości. Nasze tablety graficzne znaleźć można w każdej pracowni graficznej i biurze projektowym. Od lat wkładamy wiele wysiłku w to, aby produkty, które oferujemy wspierały, a nie ograniczały kreatywność. Wacom ma ponad 30 lat doświadczenia w branży kreatywnej.

Lider w branży kreatywnej 

Wacom jest liderem w dziedzinie technologii piórkowej dla profesjonalnych twórców, amatorów i hobbystów.

Wszystkie produkty Wacom wyposażono w funkcje zwiększające produktywność, m.in. przyciski ExpressKeys™, przyciski Touch Ring, gesty wielodotykowe, obrót i nachylenie, przyciski skrótów na ekranie itp.

  • Kompatybilność z oprogramowaniem: Produkty Wacom współpracują ze wszystkimi popularnymi programami graficznymi.

  • Bogate portfolio: Wacom oferuje rozwiązania przeznaczone dla każdego etapu pracy twórczej, zarówno do pracy w biurze, jak i w terenie.

  • Wysoka jakość koloru: Ekrany Wacom zaprojektowano z myślą o zastosowaniach wymagających prawidłowego odwzorowania barw. Zapewniają wyraźne kolory, wysoką rozdzielczość i szeroki gamut.Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia