0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Wacom


Poznaj rozwiązania Wacom

Marka Wacom od lat jest synonimem najwyższej jakości. Nasze tablety graficzne znaleźć można w każdej pracowni graficznej i biurze projektowym. Od lat wkładamy wiele wysiłku w to, aby produkty, które oferujemy wspierały, a nie ograniczały kreatywność. Wacom ma ponad 30 lat doświadczenia w branży kreatywnej.

Lider w branży kreatywnej 

Wacom jest liderem w dziedzinie technologii piórkowej dla profesjonalnych twórców, amatorów i hobbystów.

Wszystkie produkty Wacom wyposażono w funkcje zwiększające produktywność, m.in. przyciski ExpressKeys™, przyciski Touch Ring, gesty wielodotykowe, obrót i nachylenie, przyciski skrótów na ekranie itp.

  • Kompatybilność z oprogramowaniem: Produkty Wacom współpracują ze wszystkimi popularnymi programami graficznymi.

  • Bogate portfolio: Wacom oferuje rozwiązania przeznaczone dla każdego etapu pracy twórczej, zarówno do pracy w biurze, jak i w terenie.

  • Wysoka jakość koloru: Ekrany Wacom zaprojektowano z myślą o zastosowaniach wymagających prawidłowego odwzorowania barw. Zapewniają wyraźne kolory, wysoką rozdzielczość i szeroki gamut.Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia