Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Produkt jest niedostępny.
  Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
  Home Office HardwareHome Office Hardware
  VMware Workstation

  VMware Workstation 14 - oprogramowanie do wirtualizacji


  VMware logo

  VMware Workstation 14 to lider na rynku oprogramowania do wirtualizacji. Oferta firmy VMware w przypadku oprogramowania Workstation obejmuje licencje komercyjne i akademickie sprzedawane w formie licencji elektronicznych (ESD).

   

  Workstation jest wyposażony w funkcję Easy Install, dzięki której uruchamianie maszyn wirtualnych na komputerach z najnowszymi wersjami systemów Windows i Linux jest dużo łatwiejsze. W porównaniu z poprzednimi wersjami programu zwiększono do 20 też maksymalną liczbę obsługiwanych sieci wirtualnych.

   

  Do najważniejszych funkcjonalności Workstation można zaliczyć możliwość stworzenia chmury na własnym komputerze, a także zarządzanie platformą VMware vSphere w każdej edycji tego oprogramowania. VMware Workstation 14 w pełni współpracuje z systemami Linux i Windows, włącznie z najnowszym Windowsem 10. Dla użytkowników starszych wersji VMware Workstation 9.x, 10.x i 11.x przygotowane zostały aktualizacje do najnowszej wersji oprogramowania. 

  Aktualne promocje:
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia