0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Home Office HardwareHome Office Hardware
VMware Workstation

VMware Workstation 14 - oprogramowanie do wirtualizacji


VMware logo

VMware Workstation 14 to lider na rynku oprogramowania do wirtualizacji. Oferta firmy VMware w przypadku oprogramowania Workstation obejmuje licencje komercyjne i akademickie sprzedawane w formie licencji elektronicznych (ESD).

 

Workstation jest wyposażony w funkcję Easy Install, dzięki której uruchamianie maszyn wirtualnych na komputerach z najnowszymi wersjami systemów Windows i Linux jest dużo łatwiejsze. W porównaniu z poprzednimi wersjami programu zwiększono do 20 też maksymalną liczbę obsługiwanych sieci wirtualnych.

 

Do najważniejszych funkcjonalności Workstation można zaliczyć możliwość stworzenia chmury na własnym komputerze, a także zarządzanie platformą VMware vSphere w każdej edycji tego oprogramowania. VMware Workstation 14 w pełni współpracuje z systemami Linux i Windows, włącznie z najnowszym Windowsem 10. Dla użytkowników starszych wersji VMware Workstation 9.x, 10.x i 11.x przygotowane zostały aktualizacje do najnowszej wersji oprogramowania. 

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia