Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Produkt jest niedostępny.
  Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
  Home Office HardwareHome Office Hardware
  VMware vSphere

  VMware vSphere 6 – najlepsza podstawa dla aplikacji, chmury i biznesu


  VMware logo

  Platforma VMware vSphere 6 jest dostępna - podobnie jak większość oprogramowania firmy VMware - w formie licencji przeznaczonych do wykorzystania komercyjnego i akademickiego.

   

  Aby jak najlepiej dopasować ofertę do wymogów klientów i pozwolić na maksymalne zmniejszenie kosztów wdrożenia wirtualizacji do firmowej sieci informatycznej firma VMware przygotowała zróżnicowane pakiety oprogramowania vSphere.

   

  Odpowiednim dla małych firm z ograniczonym budżetem, chcących skorzystać z szerokich zalet wirtualizacji, jest obejmujący 3 licencje VMware vSphere i serwer zarządzający vCenter pakiet VMware vSphere 6 Essentials w ramach którego kupujący otrzymuje możliwość instalacji platformy vSphere w najnowszej wersji na 3 fizycznych serwerach wyposażonych w maksymalnie po 2 procesory (brak limitu liczby rdzeni).

   

  Dla bardziej wymagających zastosowań i większych organizacji odpowiednie będą pakiety VMware vSphere 6 Standard i VMware vSphere 6 Enterprise.

   

  Licencje na VMware vSphere6 dostępne są także poza pakietami.

  Aktualne promocje:
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia