0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Home Office HardwareHome Office Hardware
VMware vSphere

VMware vSphere 6 – najlepsza podstawa dla aplikacji, chmury i biznesu


VMware logo

Platforma VMware vSphere 6 jest dostępna - podobnie jak większość oprogramowania firmy VMware - w formie licencji przeznaczonych do wykorzystania komercyjnego i akademickiego.

 

Aby jak najlepiej dopasować ofertę do wymogów klientów i pozwolić na maksymalne zmniejszenie kosztów wdrożenia wirtualizacji do firmowej sieci informatycznej firma VMware przygotowała zróżnicowane pakiety oprogramowania vSphere.

 

Odpowiednim dla małych firm z ograniczonym budżetem, chcących skorzystać z szerokich zalet wirtualizacji, jest obejmujący 3 licencje VMware vSphere i serwer zarządzający vCenter pakiet VMware vSphere 6 Essentials w ramach którego kupujący otrzymuje możliwość instalacji platformy vSphere w najnowszej wersji na 3 fizycznych serwerach wyposażonych w maksymalnie po 2 procesory (brak limitu liczby rdzeni).

 

Dla bardziej wymagających zastosowań i większych organizacji odpowiednie będą pakiety VMware vSphere 6 Standard i VMware vSphere 6 Enterprise.

 

Licencje na VMware vSphere6 dostępne są także poza pakietami.

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia