Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Produkt jest niedostępny.
  Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
  Home Office HardwareHome Office Hardware
  VMware vRealize Operations

  VMware vRealize – standaryzacja zasobów w chmurze


  Dostępny w szerokiej ofercie rozwiązań VMware pakiet vRealize to narzędzie standaryzujące i automatyzujące proces udostępniania zasobów w chmurze hybrydowej. Zapewniana elastyczność przyczynia się do wzrostu konkurencyjności na rynku. vRealize to także większa kontrola oraz bezprzerwowe, ekonomiczne działanie. Rozwiązanie jest dedykowane środowiskom akademickim i komercyjnym. Jest dostępne w trzech wersjach – Standard, Advanced i Enterprise. Dzięki zróżnicowanym funkcjom i różnym poziomom cen dobranie odpowiedniego pakietu, dostosowanego do wymagań, jest znacznie łatwiejsze. Każdy z poziomów pozwala na korzystanie z samoobsługowego portalu z API, przydzielania infrastruktur, nadzoru (kwestia uprawnień, odzyskiwania itp.), pulpitów nawigacyjnych, zarządzania pojemnością itp. Aby poznać szczegółowe informacje nt. wybranego pakietu, zachęcamy do skontaktowania się z naszym zespołem, który udzieli przedstawi pełną ofertę i pomoże wybrać odpowiednie rozwiązanie. 

  Aktualne promocje:
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia