Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!

  vSAN — nowoczesność się opłaca

  VMware vSAN to więcej możliwości środowisk klasy Hyper‑Converged Infrastructure (HCI). Rozwiązanie nie tylko pomaga klientom błyskawicznie reagować na częste zmiany wymagań, ale też redukuje koszty posiadania (TCO) i pomaga skuteczniej odpowiadać na wyzwania stojące przed IT.
  Architektura hiperkonwergentna oparta na serwerze SAN to przyszłość. Według analiz Gartnera do 2020 r. ten rynek osiągnie rekordową wartość prawie 9 mld dolarów.
  IT odchodzi od tradycyjnej 3-warstwowej architektury na rzecz HCI. Wpływają na to m.in.:
  iconmniejszy
  koszt TCO
  iconelastyczność
  i skalowalność
  iconuproszczone
  zarządzanie
  chartSource: Gartner Forecast Analysis: Integrated Systems Worldwide, 1Q17 Update

  Inwestycja w przyszłość

  Systemy HCI to najszybciej rozwijający się segment rynku rozwiązań zintegrowanych i konwergentnych. vSAN ułatwia wprowadzanie zmian do infrastruktury przy minimalnym ryzyku. Wyróżnia go natywne szyfrowanie, wysoka dostępność i szerszy wybór platform sprzętowych. To najprostszy sposób na stworzenie najwydajniejszej infrastruktury o wysokiej dostępności dla krytycznych obciążeń.

  Dlaczego my?

  Stawiamy na profesjonalizm i kompleksowe podejście. Dzięki systematycznemu podnoszeniu kompetencji z zakresu rozwiązań producenta i wspieraniu klientów zdobyliśmy Złotą Strzałę 2018 za największą liczbę transakcji. Wyróżnienie potwierdza wiedzę i umiejętności naszych specjalistów, a klientom zapewnia jeszcze więcej korzyści!
  Chcesz dowiedzieć się więcej?
  Zapisz się do naszego newslettera i zobacz nagranie webinaru "Porozmawiajmy o vSAN!"
  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.


  Virtual SAN – unikalne rozwiązanie VMware

  VMware Virtual SAN upraszcza przechowywanie danych w środowiskach wirtualnych.

  Architektura rozwiązania opiera się na politykach procesu zarządzania maszynami wirtualnymi. Virtual SAN jest zupełnie nowym typem pamięci wbudowanej w jądro vSphere. Stanowi połączenie zasobów sprzętowych standardowych serwerów z dyskami magnetycznymi i pamięcią flash, będąc efektywnym środowiskiem dla maszyn wirtualnych.

   

  Rozwiązanie Virtual SAN to nowa klasa operacji skoncentrowanych wokół systemów przechowywania danych, pozwalająca m.in. na skalowanie infrastruktury magazynowej, automatyzację integracji rozproszonych zasobów oraz łatwiejsze zarządzanie. To również gwarancja najwyższej wydajności i minimalnego obciążenia zasobów.  

   

  VMware Virtual SAN można eksploatować na różnych serwerach. Rozwiązanie wpływa na redukcję całkowitego kosztu posiadania (TCO), oszczędzając wydatki kapitałowe i operacyjne. Rozwija się wraz z potrzebami klientów, od prostych konfiguracji po kolejne dyski i węzły.

  Aktualne promocje:
  -48%
  Teraz kurs z networkingu za jedyne 68,70 zł netto!
  Promocja trwa do 30.06.2019 r. Kursy Senetic Academy możesz sprawdzić tutaj.

  Naciskając „Odbierz kupon” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Odbierz kupon” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia