OK
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
VMware Site Recovery Manager

VMware logo 


VMware Site Recovery Manager to niezawodne narzędzie, które umożliwia skuteczną ochronę i przywracanie danych w przypadku awarii systemu. Jeśli szukasz kompleksowego rozwiązania do zarządzania odtwarzaniem wirtualnych maszyn, to właśnie znalazłeś to, czego potrzebujesz.

Dzięki VMware Site Recovery Manager możesz mieć pewność, że Twoje dane są zawsze bezpieczne i dostępne. Ten innowacyjny produkt pozwala na automatyczne tworzenie kopii zapasowych i przywracanie wirtualnych maszyn w przypadku nieoczekiwanych zdarzeń. Niezależnie od tego, czy masz do czynienia z awarią sprzętu, atakiem hakerskim czy innymi czynnikami, VMware Site Recovery Manager zapewni Ci pełną ochronę i przywróci działanie Twojego systemu w możliwie najkrótszym czasie.

VMware jest synonimem jakości i niezawodności. Od lat jest liderem na rynku wirtualizacji, oferując rozwiązania, które spełniają najwyższe standardy. VMware Site Recovery Manager to kolejny dowód na to, że marka ta jest godna zaufania i warto zainwestować w jej produkty.

Wyróżniającymi cechami VMware Site Recovery Manager są: łatwość obsługi, elastyczność, szybkość przywracania danych oraz kompleksowe zarządzanie procesem odtwarzania. Dzięki temu narzędziu będziesz mógł w pełni skoncentrować się na swojej pracy, mając pewność, że Twoje dane są w bezpiecznych rękach.

Zapoznaj się z ofertą VMware Site Recovery Manager już dziś i dołącz do grona zadowolonych użytkowników. Nie ryzykuj utraty danych i czasu, zainwestuj w niezawodne rozwiązanie, które zapewni Ci pełną ochronę i przywróci działanie Twojego systemu w mgnieniu oka.

Wybrane dla Ciebie
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia