Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Produkt jest niedostępny.
  Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
  Home Office HardwareHome Office Hardware
  Komercyjne


  VMware logo

  Licencje VMware Horizon, przeznaczone do wykorzystania komercyjnego, zapewniają łatwe zarządzanie usługami informatycznymi poprzez zdalne udostępnienie dekstopów, aplikacji i usług online użytkownikom końcowym.

   

  Wśród rozwiązań wirtualizacji desktopów na uwagę zasługuje pakiet VMware Horizon View, którego nadrzędną funkcjonalnością jest zapewnienie użytkownikom końcowym dostępu do wszystkich zasobów internetowych z dowolnego urządzenia za pośrednictwem zintegrowanego obszaru roboczego.

   

  Mocne wsparcie wirtualnych środowisk przy jednoczesnej minimalizacji kosztów działu IT zapewnia także pakiet VMware Horizon Mirage, stworzony po to, by skutecznie zarządzać dekstopami dzięki funkcjonalności deduplikacji zasobów pamięci masowej i danych przesyłanych przez sieć.

   

  Nowe standardy pracy pracowników mobilnych wyznacza pakiet VMware Horizon Workspace zaprojektowany z myślą o efektywnym i w pełni scentralizowanym zarządzaniu w wirtualnym środowisku, tak by zminimalizować złożoność administrowania urządzeniami i użytkownikami. Oprogramowanie to gwarantuje użytkownikom mobilnym pełen dostęp do firmowych danych i aplikacji z dowolnego miejsca.

  Aktualne promocje:
  -14%
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia