Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
office365-pakiety-i-ceny

veritas

VMware Horizon – kompleksowe rozwiązanie


VMware Horizon to sprawdzone oprogramowanie do wirtualizacji, sprawdzające się zarówno w sektorze komercyjnym, jak i w sektorze akademickim. Poszczególne licencje zapewniają wsparcie dla wirtualnych środowisk i zarazem umożliwiają zredukowanie kosztów. Licencje VMware Horizon pozwalają na uproszczone zarządzanie usługami informatycznymi, co umożliwia zdalne udostępnienie desktopów, aplikacji oraz usług online końcowym użytkownikom.

Bezpieczeństwo na wysokim poziomie

Licencje VMware to bezpieczne, a także niesprawiające trudności w obsłudze wirtualne środowisko pracy. Rozwiązania VMware wyznaczają nowe standardy. Poszczególne licencje pozwalają na połączenie danych, aplikacji oraz komputerów osobistych w jedno środowisko pracy, które jest dostępne niemal z każdego miejsca. Licencje VMware Horizon wyróżniają się dużą funkcjonalnością, co przekłada się na usprawnienie informatycznej infrastruktury.

Info Box
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-14%
Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia