Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Produkt jest niedostępny.
  Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
  Home Office HardwareHome Office Hardware
  VMware Horizon

  VMware Horizon – kompleksowe rozwiązanie


  VMware Horizon to sprawdzone oprogramowanie do wirtualizacji, sprawdzające się zarówno w sektorze komercyjnym, jak i w sektorze akademickim. Poszczególne licencje zapewniają wsparcie dla wirtualnych środowisk i zarazem umożliwiają zredukowanie kosztów. Licencje VMware Horizon pozwalają na uproszczone zarządzanie usługami informatycznymi, co umożliwia zdalne udostępnienie desktopów, aplikacji oraz usług online końcowym użytkownikom.

  Bezpieczeństwo na wysokim poziomie

  Licencje VMware to bezpieczne, a także niesprawiające trudności w obsłudze wirtualne środowisko pracy. Rozwiązania VMware wyznaczają nowe standardy. Poszczególne licencje pozwalają na połączenie danych, aplikacji oraz komputerów osobistych w jedno środowisko pracy, które jest dostępne niemal z każdego miejsca. Licencje VMware Horizon wyróżniają się dużą funkcjonalnością, co przekłada się na usprawnienie informatycznej infrastruktury.

  Aktualne promocje:
  -16%
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia