Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Produkt jest niedostępny.
  Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
  Home Office HardwareHome Office Hardware
  VMware Fusion

  VMware Fusion – elastyczność i komfort pracy


  VMware logo

  Oprogramowanie VMware Fusion to podobnie jak VMware Workstation rozwiązanie przeznaczone do tworzenia i pracy w środowisku maszyn wirtualnych, jest jednak skierowane do użytkowników komputerów Mac pracujących na systemie Mac OS X.

   

  Dzięki wykorzystaniu VMware Fusion możliwe jest łatwe stworzenie maszyn wirtualnych z konkurencyjnymi systemami operacyjnymi, jak Microsoft Windows i Linux. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania możliwa jest praca z programami i aplikacjami nieobsługiwanymi przez OS X.

   

  Rozbudowana funkcjonalność VMware Fusion pozwala na dowolną konfigurację maszyn wirtualnych – przypisywanie pożądanej liczby rdzeni procesora i innych zasobów sprzętowych. Pozwala to zachować pełną skalowalność wykorzystania sprzętu do konkretnych potrzeb.

   

  Najnowsza wersja programu to VMware Fusion 8, dla której dostępne są licencje komercyjna i akademicka. Dla użytkowników starszych edycji producent udostępnił aktualizacje. 

  Aktualne promocje:
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia