0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Home Office HardwareHome Office Hardware
VMware Fusion

VMware Fusion – elastyczność i komfort pracy


VMware logo

Oprogramowanie VMware Fusion to podobnie jak VMware Workstation rozwiązanie przeznaczone do tworzenia i pracy w środowisku maszyn wirtualnych, jest jednak skierowane do użytkowników komputerów Mac pracujących na systemie Mac OS X.

 

Dzięki wykorzystaniu VMware Fusion możliwe jest łatwe stworzenie maszyn wirtualnych z konkurencyjnymi systemami operacyjnymi, jak Microsoft Windows i Linux. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania możliwa jest praca z programami i aplikacjami nieobsługiwanymi przez OS X.

 

Rozbudowana funkcjonalność VMware Fusion pozwala na dowolną konfigurację maszyn wirtualnych – przypisywanie pożądanej liczby rdzeni procesora i innych zasobów sprzętowych. Pozwala to zachować pełną skalowalność wykorzystania sprzętu do konkretnych potrzeb.

 

Najnowsza wersja programu to VMware Fusion 8, dla której dostępne są licencje komercyjna i akademicka. Dla użytkowników starszych edycji producent udostępnił aktualizacje. 

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia