0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
VMware Fusion


VMware logo 


VMware
to założona w 1998 roku amerykańska firma zajmująca się oprogramowaniem do wirtualizacji. Jako wiodący producent umożliwia szybszy rozwój poprzez wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań z zakresu IT oraz usprawnienie operacji informatycznych. VMware stawia na mobilność. Tworząc oprogramowanie do przetwarzania danych w chmurze uwzględnia kwestię ich dostępności z urządzeń przenośnych.

Portfolio VMware 

VMware vSphere 7 – VMware vSphere to wiodąca w branży platforma umożliwiająca pełną wirtualizację twojego centrum danych. Rezultatem jest wysoce dostępna infrastruktura na żądanie, która jest idealną podstawą każdego środowiska IT.

VMware vCenter – zapewnia scentralizowane zarządzanie i monitorowanie wydajności wszystkich maszyn wirtualnych i hostów vSphere

VMware Workstation – przenosi wirtualizację desktopów na wyższy poziom dzięki najszerszej obsłudze systemów operacyjnych. Uruchamiaj wiele maszyn wirtualnych, kontenerów lub klastrów Kubernetes na jednym komputerze.

VMware Fusion – sprawdzona aplikacja do wirtualizacji desktopów, która umożliwia uruchamienie jednego lub więcej systemów operacyjnych na tym samym komputerze bez konieczności ciągłego restartowania urządzenia.

VMware Horizon – platforma Horizon pozwala przekształcić zwykły komputer w bezpieczne i centralnie zarządzalne cyfrowe przestrzenie robocze. Dostarczaj dostęp do wirtualnych desktopów oraz gotowych aplikacji zapewniając wysoki komfort pracy Twoim użytkownikom.

VMware Workspace ONE – rozwiązanie to łatwego dostarczania oraz zarządzania dowolnymi aplikacjami na dowolnych urządzeniach urzytkowników końcowych. Umożliwia rzedsiębiorstwom maksymalizację zaangażowania i produktywności pracowników poprzez zapewnienie im dostępu do dowolnej aplikacji na dowolnym urządzeniu, już od pierwszego dnia pracy.

VMware vRealize - 
to oprogramowanie, które zapewnia zarządzanie operacjami w środowiskach fizycznych, wirtualnych i chmurowych. Używany głównie do monitorowania oraz analizowania wydajności środowiska produkcyjnego, wskazywania i rozwiązywania bieżących problemów, zarządzania wydajnością i równoważeniem obciążeń.

VMware vSAN – to oprogramowanie do wirtualizacji pamięci masowej klasy Enterprise, które w połączeniu z vSphere umożliwia zarządzanie obliczeniami i pamięcią masową za pomocą jednej platformy. Dzięki vSAN możesz obniżyć koszty i złożoność tradycyjnej pamięci masowej i wybrać najłatwiejszą drogę do infrastruktury hiperkonwergentnej oraz chmury hybrydowej.


VMware NSX – to kompletna wirtualizacja sieci w warstwach 2–7 Platforma NSX umożliwa tworzenie sieci wirtualnej wykorzystując w tym celu istniejącą infrastrukturę fizyczną. Sieć definiowana programowo, umożliwia połaczenie centrów danych, struktur chmurowych, aplikacji oraz maszyn wirtualnych.


VMware Tanzu – to szeroki pakiet rozwiązań oraz produktów, które umożliwiają jego klientom tworzenie, uruchamianie i zarządzanie aplikacjami kontenerowymi kontrolowanymi przez Kubernetes. Włączenie Tanzu w klastrze z vSphere umożliwia stworzenie kompletnej platformy sterowania Kubernetes w warstwie hiperwizora.

VMware Site Recovery Manager – to rozwiązanie zapewniające ciągłość biznesową i przywracanie po awarii, które pomaga w planowaniu, testowaniu i uruchamianiu odzyskiwania maszyn wirtualnych między chronioną lokalizacją vCenter Server a odzyskiwaną lokalizacją vCenter Server. Umożliwia tworzenie oraz orkiestrację planu awaryjnego odzyskiwania - Disaster Recovery

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia