0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.

Współpracuj z partnerem wyróżnionym najwyższym statusem VMware Principal

Dobrze trafiłeś! Jesteśmy jednym z zaledwie kilku partnerów o najwyższym statusie VMware Principal w zakresie Data Center!

W czym możemy Ci pomóc?

Potrzebuję asysty technicznej oraz
usługi wdrożeniowej

Dobrze się składa, posiadamy zespół certyfikowanych inżynierów (m.in certyfikaty VCAP), świetny zespół handlowy, zespół Product Managerów, wszyscy kompetentną wiedzą wesprą Cię w doborze odpowiedniego rozwiązania i z sukcesem je wdrożą.

Chciałbym OTRZYMAĆ wsparcie
w doborze rozwiązania

Nie ma problemu! Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci możliwości i funkcjonalności jakie niesie za sobą wirtualizacja oraz konkretne rozwiązanie. Otrzymasz również od nas materiały z rzetelnymi informacjami.

ChcĘ dokonać szybkiego zakupu
u pewnego partnera

Senetic jako globalna spółka dostarcza licencje VMware aż do 34 krajów na świecie realizując miesięcznie średnio ponad 200 zamówień. Zamówienia na licencje VMware realizujemy zwykle w ciągu 24h od zaksięgowania wpłaty, a nawet tego samego dnia!

chcĘ uzyskać DODATKOWY rabat

To jasne, nikt nie lubi przepłacać, dlatego właśnie oferujemy Ci konkurencyjne ceny. Jeśli jednak chciałbyś uzyskać dodatkowy rabat to jesteśmy otwarci na negocjacje!

Dlaczego powinieneś wybrać
wirtualizację zamiast sprzętu?

Masz pytanie?

Sprawdź, czy nie mamy na nie gotowej odpowiedzi

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami

Michał Porzycki
IT Account Manager

+48 32 420 92 72 Michal.Porzycki@senetic.com

Skontaktuj się z naszymi ekspertami

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
VMware

VMware - ekspert w dziedzinie wirtualizacji


VMware logo

VMware to założona w 1998 roku amerykańska firma zajmująca się oprogramowaniem do wirtualizacji. Jako wiodący producent umożliwia szybszy rozwój poprzez wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań z zakresu IT oraz usprawnienie operacji informatycznych. VMware stawia na mobilność. Tworząc oprogramowanie do przetwarzania danych w chmurze uwzględnia kwestię ich dostępności z urządzeń przenośnych.

 

Firma jest pionierem w dziedzinie wirtualizacji. Oferowane oprogramowanie to wydajny, niezawodny ekosystem zawierający szereg profesjonalnych usług upraszczających złożoność infrastruktury IT. Dzięki temu działanie stosujących je organizacji jest bardziej rentowne i konkurencyjne.

 

Korzystanie ze środowiska zwirtualizowanego przynosi wiele korzyści, do których zaliczamy:

 

 • - bezawaryjność środowiska pracy,
 • - redukcję kosztów utrzymania serwerowni,
 • - możliwość szybkiego przełączania się między środowiskami,
 • - konsolidację fizycznych urządzeń,
 • - korzystanie z wielu systemów operacyjnych jednocześnie,
 • - konsolidację usług serwerowych,
 • - możliwość testowania aplikacji, bez konieczności wykorzystania systemu produkcyjnego,
 • - możliwość tworzenia sieci komputerowych i ich topologii na jednym urządzeniu,
 • - prostą obsługę wirtualnych środowisk,
 • - możliwość pracy z niekompatybilnym oprogramowaniem.

 

Produkty VMware Inc.:

 

 • VMware vSphere 6 – platforma jest doskonałą bazą dla aplikacji, chmury i – w najszerszym ujęciu – biznesu. Pomaga osiągnąć najlepszą wydajność i dostępność infrastruktury. Stanowi idealną podstawę dla środowisk chmurowych.

 

 • VMware vCenter – rozwiązanie dedykowane wirtualizacji softwarowej, pozwalające na scentralizowane zarządzanie.

 

 • VMware Workstation – wieloplatformowe narzędzie zmieniające spojrzenie na software, pozwalające na współdziałanie zróżnicowanych rozwiązań na jednym PC.

 

 • VMware Fusion – najłatwiejszy, najszybszy i najbardziej niezawodny sposób na działanie aplikacji Windows na Mac bez konieczności ponownego uruchamiania.

 

 • VMware Horizon – rozwiązanie pozwala na wykorzystanie ujednoliconej platformy, na której działają wirtualne lub hostowane desktopy i aplikacje.

 

 • VMware vCloud Suite 7 – połączenie sprawdzonej infrastruktury wirtualizacyjnej z platformą wielovendorowego zarządzania chmurą hybrydową, które dostarcza kompletne rozwiązanie do budowania i administrowania chmurą prywatną.

 

 • VMware vRealize – zaawansowane narzędzie do sprawnego zarządzania chmurą hybrydową.

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia