0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.

Współpracuj z zaufanym i doświadczonym partnerem!

Innowacyjne i niezawodne rozwiązania są na wyciągnięcie ręki!

Decydując się na przedłużenie subskrypcji bądź supportu zyskujesz:

 • Wsparcie mailowe lub telefoniczne

  Eksperci VMware pozostają do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiedzą na Twoje pytania

 • Szybki czas reakcji

  Zrobimy wszystko, aby Twój problem został jak najszybciej rozwiązany, a Twoja firma nie odczuła jego skutków 

 • Możliwość określenia dodatkowych osób uprawnionych do kontaktu w przypadku problemów technicznych

  Zyskujesz pewność, że Twój problem zostanie szybko rozwiązany, niezależnie od tego, czy jesteś w firmie czy na urlopie

 • Uaktualnienia oprogramowania i patch'e

  Dążymy do tego, aby Twoja firma działała na najwyższym poziomie, dlatego na bieżąco dostarczane są aktualne wersje Twojego oprogramowania

 • Możliwość podniesienia używanej wersji produktu do nowszej wersji

  Dzięki temu najnowsze technologie są zawsze w Twoim zasięgu

Skontaktuj się z nami!

Nasi specjaliści przygotują najlepszą ofertę dla Twojej firmy
Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Dlaczego powinieneś wybrać
wirtualizację zamiast sprzętu?

W czym możemy Ci pomóc?

Potrzebuję asysty technicznej oraz
usługi wdrożeniowej

Dobrze się składa, posiadamy zespół certyfikowanych inżynierów (m.in certyfikaty VCAP), świetny zespół handlowy, zespół Product Managerów, wszyscy kompetentną wiedzą wesprą Cię w doborze odpowiedniego rozwiązania i z sukcesem je wdrożą.

Chciałbym OTRZYMAĆ wsparcie
w doborze rozwiązania

Nie ma problemu! Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci możliwości i funkcjonalności jakie niesie za sobą wirtualizacja oraz konkretne rozwiązanie. Otrzymasz również od nas materiały z rzetelnymi informacjami.

ChcĘ dokonać szybkiego zakupu
u pewnego partnera

Senetic jako globalna spółka dostarcza licencje VMware aż do 34 krajów na świecie realizując miesięcznie średnio ponad 200 zamówień. Zamówienia na licencje VMware realizujemy zwykle w ciągu 24h od zaksięgowania wpłaty, a nawet tego samego dnia!

chcĘ uzyskać DODATKOWY rabat

To jasne, nikt nie lubi przepłacać, dlatego właśnie oferujemy Ci konkurencyjne ceny. Jeśli jednak chciałbyś uzyskać dodatkowy rabat to jesteśmy otwarci na negocjacje!

Masz pytanie?

Sprawdź, czy nie mamy na nie gotowej odpowiedzi

Skontaktuj się z naszymi ekspertami

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
VMware

VMware logo 


VMware
to założona w 1998 roku amerykańska firma zajmująca się oprogramowaniem do wirtualizacji. Jako wiodący producent umożliwia szybszy rozwój poprzez wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań z zakresu IT oraz usprawnienie operacji informatycznych. VMware stawia na mobilność. Tworząc oprogramowanie do przetwarzania danych w chmurze uwzględnia kwestię ich dostępności z urządzeń przenośnych.

Portfolio VMware 

VMware vSphere 7 – VMware vSphere to wiodąca w branży platforma umożliwiająca pełną wirtualizację twojego centrum danych. Rezultatem jest wysoce dostępna infrastruktura na żądanie, która jest idealną podstawą każdego środowiska IT.

VMware vCenter – zapewnia scentralizowane zarządzanie i monitorowanie wydajności wszystkich maszyn wirtualnych i hostów vSphere.

VMware Workstation – przenosi wirtualizację desktopów na wyższy poziom dzięki najszerszej obsłudze systemów operacyjnych. Uruchamiaj wiele maszyn wirtualnych, kontenerów lub klastrów Kubernetes na jednym komputerze.

VMware Fusion – sprawdzona aplikacja do wirtualizacji desktopów, która umożliwia uruchamienie jednego lub więcej systemów operacyjnych na tym samym komputerze bez konieczności ciągłego restartowania urządzenia.

VMware Horizon – platforma Horizon pozwala przekształcić zwykły komputer w bezpieczne i centralnie zarządzalne cyfrowe przestrzenie robocze. Dostarczaj dostęp do wirtualnych desktopów oraz gotowych aplikacji zapewniając wysoki komfort pracy Twoim użytkownikom.

VMware Workspace ONE – rozwiązanie do łatwego dostarczania oraz zarządzania dowolnymi aplikacjami na dowolnych urządzeniach użytkowników końcowych. Umożliwia przedsiębiorstwom maksymalizację zaangażowania i produktywności pracowników poprzez zapewnienie im dostępu do dowolnej aplikacji na dowolnym urządzeniu, już od pierwszego dnia pracy.

VMware vRealize - 
to oprogramowanie, które zapewnia zarządzanie operacjami w środowiskach fizycznych, wirtualnych i chmurowych. Używany głównie do monitorowania oraz analizowania wydajności środowiska produkcyjnego, wskazywania i rozwiązywania bieżących problemów, zarządzania wydajnością i równoważeniem obciążeń.

VMware vSAN – to oprogramowanie do wirtualizacji pamięci masowej klasy Enterprise, które w połączeniu z vSphere umożliwia zarządzanie obliczeniami i pamięcią masową za pomocą jednej platformy. Dzięki vSAN możesz obniżyć koszty i złożoność tradycyjnej pamięci masowej i wybrać najłatwiejszą drogę do infrastruktury hiperkonwergentnej oraz chmury hybrydowej.


VMware NSX – to kompletna wirtualizacja sieci w warstwach 2–7 Platforma NSX umożliwa tworzenie sieci wirtualnej wykorzystując w tym celu istniejącą infrastrukturę fizyczną. Sieć definiowana programowo, umożliwia połączenie centrów danych, struktur chmurowych, aplikacji oraz maszyn wirtualnych.


VMware Tanzu – to szeroki pakiet rozwiązań oraz produktów, które umożliwiają jego klientom tworzenie, uruchamianie i zarządzanie aplikacjami kontenerowymi kontrolowanymi przez Kubernetes. Włączenie Tanzu w klastrze z vSphere umożliwia stworzenie kompletnej platformy sterowania Kubernetes w warstwie hipervizora.

VMware Site Recovery Manager – to rozwiązanie zapewniające ciągłość biznesową i przywracanie po awarii, które pomaga w planowaniu, testowaniu i uruchamianiu odzyskiwania maszyn wirtualnych między chronioną lokalizacją vCenter Server a odzyskiwaną lokalizacją vCenter Server. Umożliwia tworzenie oraz orkiestrację planu awaryjnego odzyskiwania - Disaster Recovery.

Wybrane dla Ciebie

Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia