Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!


System Recovery Server Edition – szybkie odzyskiwanie danych

 

Rozwiązania z kategorii System Recovery Server Edition umożliwiają bezproblemowe odzyskiwanie danych. Oprogramowanie pozwala na zredukowanie przestojów, co wiąże się również ze zmniejszeniem ewentualnych strat występujących w przypadku awarii systemu. Zaletą rozwiązań System Recovery Server Edition jest szybkie i łatwe odzyskanie utraconych danych – pojedynczych plików, folderów, wiadomości mailowych czy też innych dokumentów.

 

Bezpieczne dane

 

Oprogramowanie do odzyskiwania danych pozwala również na zmniejszenie ponoszonych kosztów. Wszystkie dane są bezpieczne, co wiąże się równeiż z zautomatyzowanym i elastycznym działaniem. Oprogramowanie dostarczane przez markę Veritas to połączenie wysokiej jakości i gwarancji spokoju, dzięki czemu produkty Veritas spełniają oczekiwania wymagająych odbiorców.

Info Box
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-14%
-18%
-48%
Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia