Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!


Desktop and Laptop Option – rozwiązania dla komputerów stacjonarnych i laptopów

 

Desktop and Laptop Option to rozwiązania obejmujące ochronę danych dla komputerów stacjonarnych oraz laptopów. Oprogramowanie umożliwia tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie danych dla systemów Windows i Mac OS. Sprawdza się zarówno w małych, jak i dużych przedsiębiorstwach. Odpowiednie oprogramowanie eliminuje problem związany z koniecznością inwestowania w dodatkowy sprzęt, redukując tym samym ponoszone koszty.

 

Bezpieczeństwo na wysokim poziomie

 

Rozwiązania Veritas wyróżniają się zapewnieniem bezpieczeństwa i skuteczną ochroną danych, które są przechowywane na komputerach stacjonarnych oraz laptopach. W przypadku wystąpienia ewentualnej awarii systemu i utraty danych, umożliwia szybkie i łatwe ich odzyskanie. Rozwiązania Desktop and Laptop Option charakteryzują się skalowalnością. Pozwalają na jak największe wykorzystanie posiadanych zasobów.

Info Box
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-2%
-70%
Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia