Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!

  Backup krok po kroku — łatwo, pewnie, bezpiecznie

  Niezależnie od tego czy już wykonujesz kopie zapasowe, czy dopiero zaczniesz, w backupie liczą się tylko sprawdzone rozwiązania. Właśnie dlatego proponujemy Ci serię Backup Exec firmy Veritas, która pozwoli Ci zbudować system kopii zapasowych w pełni dopasowany do Twojej firmy.
  Aby wybrać rozwiązanie, które sprawdzi się w Twojej organizacji, wystarczy zaznaczyć licencję podstawową - Server Edition - i dobrać do niej niezbędne agenty. Jeśli potrzebujesz wsparcia w wyborze, w każdej chwili możesz skontaktować się z naszymi specjalistami (security@senetic.pl).

  Krok 1 — Kup podstawową licencję Server Edition

  13670-M0008Server Edition for Windows – On-Premise2 560,38 zł netto3 149,27 zł bruttoKup teraz
  To podstawowa licencja, nazywana także jądrem systemu Backup Exec.

  W ramach licencji możesz ochronić pojedynczy serwer Windows oraz zarządzać kopiami zapasowymi całej firmy z poziomu jednej konsoli.

  Krok 2 — Dobierz niezbędne agenty

  10931-M0008Agent for VMware and Hyper-V – On-Premise4 053,94 zł netto4 986,35 zł bruttoDobierz
  Dzięki temu agentowi, będzie mógł ochronić nielimitowaną liczbę wirtualnych maszyn.

  Zastosowana technologia GRT, pozwala na granularne odzyskiwanie plików i obiektów pierwszej warstwy danych, bez konieczności odtwarzania całej wirtualnej maszyny! Pełna integracja z vSphere vStorage API oraz Microsoft Volume Shadow Copy Service.
  13131-M0008Agent for Windows Server – On-Premise1 493,56 zł netto1 837,08 zł bruttoDobierz
  Ten agent działający na Windows Server daje Ci ochronę lokalnego lub zdalnego serwera fizycznego.

  Open File Protection oraz Disaster Recovery gwarantują Ci nieprzerwaną ochronę - również tych plików, na których w danej chwili pracujesz.
  13112-M0008Agent for App and Database – On-Premise2 560,38 zł netto3 149,27 zł bruttoDobierz
  Najlepsza na rynku ochrona aplikacji oraz baz danych. Wsparcie, integracja i ochrona danych programowych, takich jak: Oracle Database, Exchange, SQL, Active Directory, SharePoint, Veritas Enterprise Vault. Możliwość zastosowania dla środowiska fizycznego i wirtualnego.

  Potrzebujesz naszej pomocy?

  Skontaktuj się z nami


  Veritas Backup Exec Server Edition – funkcjonalność i niezawodność

   

  Backup Exec Server Edition stanowi uzupełnienie szeregu funkcjonalnych i oferujących duże możliwości w zakresie tworzenia kopii zapasowych oraz odzyskiwania danych rozwiązań marki Veritas. Oprogramowanie wyróżnia się elastycznością, a także łatwością wdrożenia oraz użytkowania, co możliwe jest dzięki zastosowaniu zintegrowanego narzędzia. Backup Exec Server Edition pozwala na skuteczne tworzenie kopii zapasowych oraz odtwarzania danych.

   

  Bezpieczeństwo danych

   

  Oprogramowanie należące do kategorii Backup Exec Server Edition to korzystne rozwiązanie dla rozwijających się firm. Zapewnia wysoki poziom ochrony. Wyróżnia się szybkim odzyskiwaniem danych. Decydując się na rozwiązania Veritas zyskać można gwarancję spokoju i pewność, że dane są bezpieczne.

  Aktualne promocje:
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia