Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!

  Backup krok po kroku — łatwo, pewnie, bezpiecznie

  Niezależnie od tego czy już wykonujesz kopie zapasowe, czy dopiero zaczniesz, w backupie liczą się tylko sprawdzone rozwiązania. Właśnie dlatego proponujemy Ci serię Backup Exec firmy Veritas, która pozwoli Ci zbudować system kopii zapasowych w pełni dopasowany do Twojej firmy.
  Aby wybrać rozwiązanie, które sprawdzi się w Twojej organizacji, wystarczy zaznaczyć licencję podstawową - Server Edition - i dobrać do niej niezbędne agenty. Jeśli potrzebujesz wsparcia w wyborze, w każdej chwili możesz skontaktować się z naszymi specjalistami (security@senetic.pl).

  Krok 1 — Kup podstawową licencję Server Edition

  13670-M0008Server Edition for Windows – On-Premise2 549,52 zł netto3 135,91 zł bruttoKup teraz
  To podstawowa licencja, nazywana także jądrem systemu Backup Exec.

  W ramach licencji możesz ochronić pojedynczy serwer Windows oraz zarządzać kopiami zapasowymi całej firmy z poziomu jednej konsoli.

  Krok 2 — Dobierz niezbędne agenty

  10931-M0008Agent for VMware and Hyper-V – On-Premise4 036,74 zł netto4 965,19 zł bruttoDobierz
  Dzięki temu agentowi, będzie mógł ochronić nielimitowaną liczbę wirtualnych maszyn.

  Zastosowana technologia GRT, pozwala na granularne odzyskiwanie plików i obiektów pierwszej warstwy danych, bez konieczności odtwarzania całej wirtualnej maszyny! Pełna integracja z vSphere vStorage API oraz Microsoft Volume Shadow Copy Service.
  13131-M0008Agent for Windows Server – On-Premise1 487,22 zł netto1 829,28 zł bruttoDobierz
  Ten agent działający na Windows Server daje Ci ochronę lokalnego lub zdalnego serwera fizycznego.

  Open File Protection oraz Disaster Recovery gwarantują Ci nieprzerwaną ochronę - również tych plików, na których w danej chwili pracujesz.
  13112-M0008Agent for App and Database – On-Premise2 549,52 zł netto3 135,91 zł bruttoDobierz
  Najlepsza na rynku ochrona aplikacji oraz baz danych. Wsparcie, integracja i ochrona danych programowych, takich jak: Oracle Database, Exchange, SQL, Active Directory, SharePoint, Veritas Enterprise Vault. Możliwość zastosowania dla środowiska fizycznego i wirtualnego.

  Potrzebujesz naszej pomocy?

  Skontaktuj się z nami


  Backup Exec Agent for VMware and Hyper-V rozwiązania dla VMware i Hyper-V

   

  Szeroką ofertę rozwiązań Veritas uzupełnia oprogramowanie Backup Exec Agent for VMware and Hyper-V, zapewniające kompleksową ochronę maszyn wirtualnych VMware i Hyper-V, co wiąże się z integracją z Microsoft Volume Shadow Copy Service (VSS) i interfejsów API VMware vStorage dla Ochrony Danych (VADP).  Backup Exec Agent dla VMware i Hyper-V oferuje szybką, sprawną i bezproblemową obsługę przy wykorzystaniu zintegrowanego narzędzia.

   

  Elastyczność

   

  Rozwiązania Backup Exec Agent oferowane przez markę Veritas bazują na innowacyjnych technologiach, dzięki którym produkty uzupełniające kategorię wyróżniają się spośród innego tego typu oprogramowania. Backup Exec charakteryzuje się ponadto elastycznością, co oznacza między innymi, że administrator może wybrać, które kopie zapasowe będą szyfrowane.

  Aktualne promocje:
  -48%
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia