Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!

Backup krok po kroku — łatwo, pewnie, bezpiecznie

Niezależnie od tego czy już wykonujesz kopie zapasowe, czy dopiero zaczniesz, w backupie liczą się tylko sprawdzone rozwiązania. Właśnie dlatego proponujemy Ci serię Backup Exec firmy Veritas, która pozwoli Ci zbudować system kopii zapasowych w pełni dopasowany do Twojej firmy.
Aby wybrać rozwiązanie, które sprawdzi się w Twojej organizacji, wystarczy zaznaczyć licencję podstawową - Server Edition - i dobrać do niej niezbędne agenty. Jeśli potrzebujesz wsparcia w wyborze, w każdej chwili możesz skontaktować się z naszymi specjalistami (security@senetic.pl).

Krok 1 — Kup podstawową licencję Server Edition

13670-M0008Server Edition for Windows – On-Premise2 581,26 zł netto3 174,95 zł bruttoKup teraz
To podstawowa licencja, nazywana także jądrem systemu Backup Exec.

W ramach licencji możesz ochronić pojedynczy serwer Windows oraz zarządzać kopiami zapasowymi całej firmy z poziomu jednej konsoli.

Krok 2 — Dobierz niezbędne agenty

10931-M0008Agent for VMware and Hyper-V – On-Premise4 087,00 zł netto5 027,01 zł bruttoDobierz
Dzięki temu agentowi, będzie mógł ochronić nielimitowaną liczbę wirtualnych maszyn.

Zastosowana technologia GRT, pozwala na granularne odzyskiwanie plików i obiektów pierwszej warstwy danych, bez konieczności odtwarzania całej wirtualnej maszyny! Pełna integracja z vSphere vStorage API oraz Microsoft Volume Shadow Copy Service.
13131-M0008Agent for Windows Server – On-Premise1 505,74 zł netto1 852,06 zł bruttoDobierz
Ten agent działający na Windows Server daje Ci ochronę lokalnego lub zdalnego serwera fizycznego.

Open File Protection oraz Disaster Recovery gwarantują Ci nieprzerwaną ochronę - również tych plików, na których w danej chwili pracujesz.
13112-M0008Agent for App and Database – On-Premise2 581,26 zł netto3 174,95 zł bruttoDobierz
Najlepsza na rynku ochrona aplikacji oraz baz danych. Wsparcie, integracja i ochrona danych programowych, takich jak: Oracle Database, Exchange, SQL, Active Directory, SharePoint, Veritas Enterprise Vault. Możliwość zastosowania dla środowiska fizycznego i wirtualnego.

Potrzebujesz naszej pomocy?

Skontaktuj się z nami


Veritas Software – wiodący dostawca oprogramowania do zarządzania danymi

 

Veritas Software jest producentem oprogramowania do zarządzania i ochrony danych. Firma założona została w roku 1983 jako Tolerant Systems. Zmiana na Veritas Software nastąpiła w 1989 roku. Firma przez lata swojej działalności zyskała uznanie odbiorców, osiągając coraz wyższe dochody. W 2005 roku doszło do połączenia firm Veritas Software oraz Symantec, co uznane zostało za jedną z największych fuzji firm produkujących oprogramowanie. 10 lat później pojawiły się doniesienia o sprzedaży przez Symantec oddziału Veritas, tym samym firma została przejęta przez fundusz inwestycyjny Carlyle Group. 30 stycznia 2016 roku Veritas stał się prywatną firmą.

 

Oferta

 

Firma Veritas posiada bogate doświadczenie w obszarze oprogramowania. Producent oferuje rozwiązania wykorzystywane do tworzenia kopii zapasowych oraz ochrony i odzyskiwania danych czy zarządzania pamięcią masową. Oprogramowanie Veritas wyróżnia się między innymi skalowalnością, wydajnością oraz elastycznością. Produkty marki Veritas są odpowiedzią na rosnące oczekiwania i potrzeby w zakresie zarządzania danymi. Oprogramowanie pozwala między innymi na szybkie przywracanie danych, usprawnia ich ochronę, a wszystko to w połączeniu z możliwością zredukowania kosztów.

 

Z myślą o biznesie

 

Oprogramowanie marki Veritas z powodzeniem może być stosowane w zróżnicowanych środowiskach. Sprawdzi się zarówno w małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorstwach, oferując szerokie możliwości. Na koncie Veritas Software znalazły się liczne nagrody oraz wyróżnienia, będące potwierdzeniem wysokiej jakości oprogramowania dostarczanego przez markę. Lista nagród w dziedzinie proponowanych rozwiązań przez kolejne lata prowadzonej działalności jest systematycznie poszerzana.

Info Box
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-20%
-64%
-48%
Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia