OK
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.

Zadbaj o bezpieczeństwo
swoich danych
w Salesforce z Veeam!

Dowiedz się więcej

Czym jest program Salesforce?

Salesforce to program nr 1 do zarządzania relacjami z klientem (CRM) na świecie dzięki zaawansowanemu zarządzaniu kontami i kontaktami, opcjami dostosowywania i integracji aplikacji innych firm. Głównym celem programu jest zarządzanie infrastrukturą i utrzymywanie dostępności dla użytkowników, ale za kopię zapasową własnych danych jest odpowiedzialny właśnie użytkownik.

Wyżej wymienione opcje mogą być niezbędne dla rozwoju firmy, jednak potencjalna utrata miesięcy, a nawet lat gromadzenia i dostosowywania danych może spowodować, że dobrze prosperująca firma znajdzie się w trudnej sytuacji uniemożliwiającej dalszy postęp.

Prawdopodobieństwo utraty danych w organizacji, niezależnie od powodu, wymaga proaktywnego podejścia do ochrony danych, które jest pierwszym krokiem do uniknięcia zakłóceń

Utrata i uszkodzenie danych Salesforce może obejmować:

  • Błąd ludzki: Admin
  • Błąd ludzki: Użytkownik
  • Błąd ludzki: Developer
  • Błąd ludzki: Nadmiernie uprzywilejowany użytkownik
  • Błąd ludzki: Salesforce
  • Błąd integracji: Admin
  • Uszkodzenie danych: Przypadkowe
  • Uszkodzenie danych: Złośliwe
  • Słaba higiena danych

Prosty błąd może się zdarzyć w najmniej odpowiednim momencie, a brak przygotowania może spowodować ogromną utratę danych i poważnie wpłynąć na funkcjonowanie organizacji. Tylko proaktywne i odpowiednie rozwiązaniedo backupu pozwoli na zmniejszenie skutków tego rodzaju zdarzeń.

To Twoje dane, Ty je kontrolujesz i Twoim obowiązkiem jest ich ochrona!

Zostaw swoje dane kontaktowe!

Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Veeam dla Salesforce
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia