Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Licencja Enterprise w cenie Standard*Zaoszczędź do 50%!
Veeam Backup & Replication gwarantuje najwyższy poziom ochrony danych firmowych.Zapewnij swojej firmie bezawaryjne funkcjonowanie za połowę ceny!
Kontrola nad wieloma środowiskami kopii zapasowychBłyskawiczne odzyskiwanie maszyn wirtualnych, jak i pojedynczych plikówMonitorowanie w czasie rzeczywistym, raporty i alarmy
OFERTA WAŻNA TYLKO DO KOŃCA MARCA 2019!SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ DZIŚ!
Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
* Warunkiem udziału w promocji jest zakup wybranych licencji wieczystych: Veeam Backup Essential, Veeam Backup & Replication lub Veeam Availablity Suite wraz ze wsparciem technicznym na poziomie Enterprise na 2 lata.


Veeam Backup & Replication – szybkie, elastyczne i niezawodne narzędzie

 

Veeam Backup & Replication to rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych maszyn wirtualnych w środowiskach VMware vSphere i Microsoft Hyper-V. Pozwala na szybkie i zarazem niezawodne odzyskiwanie aplikacji, a także danych w środowisku wirtualnym, łącząc funkcje tworzenia kopii zapasowych z replikacją danych. Rozwiązanie bazuje na technologiach obejmujących wirtualizację, pamięci masowe oraz chmury. Veeam Backup & Replication to także łatwa i bezproblemowa obsługa.

 

Skuteczne działanie

 

Wydajne rozwiązania Veeam Backup & Replication wyróżniają się łatwością obsługi oraz przystępną ceną. Dzięki nim pliki, maszyny wirtualne oraz elementy aplikacji są przywracane w bardzo krótkim czasie. Rozwiązania dostępne są w wersji Standard, Enterprise oraz Enterprise Plus, dzięki czemu produkt można w pełni dostosować do swoich potrzeb.

Aktualne promocje:
-48%
-16%
Rabat -50% na kursy Senetic Academy!
Dołącz do newslettera i odbierz kod rabatowy!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia