Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!


Veeam Backup & Replication – szybkie, elastyczne i niezawodne narzędzie

 

Veeam Backup & Replication to rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych maszyn wirtualnych w środowiskach VMware vSphere i Microsoft Hyper-V. Pozwala na szybkie i zarazem niezawodne odzyskiwanie aplikacji, a także danych w środowisku wirtualnym, łącząc funkcje tworzenia kopii zapasowych z replikacją danych. Rozwiązanie bazuje na technologiach obejmujących wirtualizację, pamięci masowe oraz chmury. Veeam Backup & Replication to także łatwa i bezproblemowa obsługa.

 

Skuteczne działanie

 

Wydajne rozwiązania Veeam Backup & Replication wyróżniają się łatwością obsługi oraz przystępną ceną. Dzięki nim pliki, maszyny wirtualne oraz elementy aplikacji są przywracane w bardzo krótkim czasie. Rozwiązania dostępne są w wersji Standard, Enterprise oraz Enterprise Plus, dzięki czemu produkt można w pełni dostosować do swoich potrzeb.

Info Box
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-1%
-64%
-14%
Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia