0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.

Centrum odnowień

Zadbaj o bezpieczeństwo i dostępność danych

Sprawdź opcje odnowienia

Odnów licencje i zyskaj:

 • Najnowsze aktualizacje produktów

  Odnawiaj zgodnie z najlepszymi wersjami produktów, bądź zawsze na bieżąco i rozwijaj swoją firmę razem z doskonalącą się technologią.

 • Pomoc techniczna 24/7

  Korzystaj ze wsparcia naszych ekpertów bez ograniczeń czasowych.

 • Scalanie licencji

  Pomożemy Ci łączyć licencje w najkorzystniejsze dla Ciebie konfiguracje, zapewniając najbardziej optymalne rozwiązania dla Twojej firmy.

 • Przenośność między obciążeniami

  Przejdź na licencję uniwerslaną Veeam, aby dbać o ochronę w różnych środowiskach.

 • Łatwość zarządzania licencjami

  Masz stały dostęp do portalu, z którego możesz zarządzać licencjami, pobierać nowe wersje produktów i wiele innych.

Odnawiaj licencje na
korzystnych warunkach!

Skontaktuj się z nami i odnów teraz
Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Odnowienia licencji

Odnowienia licencji Veeam

 
Odnowień licencji Veeam Backup i Microsoft 365 Backup. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie wdrożeń Veeam i chcielibyśmy podzielić się z Tobą naszą wiedzą na ten temat. Veeam (VUL) to kompleksowe rozwiązanie, które zapewnia niezawodne i efektywne tworzenie kopii zapasowych danych. Dzięki niemu możesz mieć pewność, że Twoje dane są bezpieczne i dostępne w razie awarii systemu. Licencje Veeam to gwarancja pełnej ochrony Twoich danych.

 

Jeśli korzystasz z platformy Microsoft 365, nasza oferta odnowień dla licencji Microsoft 365 Backup jest idealna dla Ciebie. Dzięki temu rozwiązaniu Twoje dane w chmurze są zabezpieczone przed utratą, a w razie potrzeby możesz je łatwo przywrócić. Licencje Veeam Backup dla Microsoft 365 to profesjonalna ochrona Twoich danych w chmurze.

 

Wdrożenie Veeam to kluczowy krok w zapewnieniu bezpieczeństwa Twoich danych. Nasz zespół ekspertów pomoże Ci w pełnym wdrożeniu Veeam Backup, abyś mógł cieszyć się pełnymi korzyściami tego rozwiązania. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy możemy zapewnić Ci optymalne działanie Veeam Backup.

 

Zapraszamy do zakupu odnowień licencji Veeam. Nasza oferta jest kompleksowa i dostosowana do Twoich potrzeb. Nie ryzykuj utraty danych - zabezpiecz je już teraz przy pomocy Veeam. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia w dziedzinie wdrożeń Veeam.

Wybrane dla Ciebie

Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia