0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.

Zadbaj o bezpieczeństwo
danych Twojej firmy z Veeam

Dowiedz się więcej

Wszystko co potrzebujesz by Twoje dane były bezpieczne

  • Kontroluj dane Twojej firmy, zarządzaj nimi, analizuj, monitoruj oraz twórz i odzyskuj ich kopie zapasowe w dowolnym miejscu chmury hybrydowej
  • Dbaj o sprawność biznesową, chroń dane przed złośliwymi podmiotami oraz wyeliminuj straty danych i przestoje.
  • Wdrażaj chmurę, unikając uzależnienia od jednej platformy dzięki mobilności rozwiązań.

Wdrażaj nowoczesną ochronę danych dzięki modelowi licencjonowania VUL!

Jedna platforma umożliwiająca ochronę WSZYSTKICH firmowych aplikacji i danych oraz zarządzanie nimi z poziomu jednego interfejsu:

  • Chmura
  • SaaS
  • Wirtualne
  • Aplikacje
  • Dane nieustrukturyzowane
  • Fizyczne

Licencja uniwersalna Veeam® (VUL) to niezwykle prosta oraz elastyczna licencja „na obciążenie”, która pozwala na ochronę wszystkich obciążeń w środowisku lokalnym, chmurze hybrydowej i środowisku wielochmurowym. VUL to także możliwość przenoszenia między obciążeniami, pozwalając uniknąć uzależnienia od sprzętu określonej marki i dodatkowych opłat.

Licencje VUL to zestawy po 5 lub 10 sztuk i mogą być stosowane w pakiecie Veeam Availability Suite™ lub Veeam Backup & Replication™ — przeznaczonych dla dużych przedsiębiorstw i korporacji — a także w pakiecie Veeam Backup Essentials™ dla mniejszych firm.

Veeam backup dla Microsoft Office 365

Microsoft 365 w ramach pakietu udostępnia zaawansowane usługi, ale nie ma wśród nich kompleksowego backupu danych.

Rozwiązanie Veeam Backup dla Microsoft Office 365 eliminuje ryzyko utraty dostępu i kontroli nad danymi pakietu Office 365 — w tym programów Exchange Online, SharePoint Online, OneDrive dla Firm i Microsoft Teams — dzięki czemu są one stale chronione i dostępne.

Poznaj rozwiązania Veeam

Dlaczego powinieneś wybrać markę Veeam?

Zadbaj o swoje dane ujednolicając operacje backupu, zintegruj tworzenie kopii zapasowych obciążeń fizycznych, wirtualnych i chmurowych, baz danych oraz aplikacji.

Szybko odzyskaj lub przenieś dane do chmury lub środowiska wirtualnego, zachowując również możliwość jego łatwego przywrócenia na nowy sprzęt. Veeam zapewnia elastyczność ochrony danych na cztery różne sposoby, aby jak najlepiej spełnić Twoje wymagania RPO i RTO.

Zidentyfikuj optymalny stan aplikacji i połącz dzienniki transakcji, aby uzyskać pełne spektrum możliwości odpowiedniej ochrony, a także zaawansowanego odzyskiwania.

Zaoszczędź czas poświęcany na przestarzałe rozwiązania do backupu, wdrażając narzędzie łączące intuicyjny backup i natychmiastowe odzyskiwanie, które nie uzależnia Cię od produktów określonej marki.

Zostaw swoje dane kontaktowe!

Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Veeam

Veeam – dostawca rozwiązań do utrzymywania ciągłości biznesowej

Działania firmy Veeam skupiają się wokół rozwiązań pozwalających przedsiębiorstwom na nieustanną pracę przez cały rok - 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu (tzw. Always-On Business). Podejmując wyzwania związane z rosnącymi potrzebami klientów, producent stworzył nowy segment rynku. Wspomagając dynamiczny rozwój i nadążając za dynamicznie zmieniającymi się realiami w świecie najnowszych technologii, stale poszerza swoją ofertę i krąg użytkowników.

 

Firma Veeam powstała w 2006 roku. Główna siedziba mieści się w Baar w Szwajcarii, natomiast oddziały znajdują się na całym świecie. Systematycznie rosnąca liczba ProPartnerów oraz klientów jest potwierdzeniem popularności produktów dostarczanych przez firmę.

 

Błyskawiczne działanie

Dzięki błyskawicznemu procesowi odzyskiwania, niskiemu ryzyku utraty danych i kompleksowej ochronie, środowisko wykorzystywane jest w sposób optymalny, gwarantujący sprawną pracę i maksymalne wykorzystanie potencjału zasobów. Veeam Availability Suite z Veeam Backup&Replication, bazując na wirtualizacji, technologii pamięci masowej i chmurze, wykonuje powierzone zadania szybciej, minimalizuje ryzyko oraz pozwala zaoszczędzić na nakładach kapitałowych i kosztach operacyjnych.

 

Sprawne funkcjonowanie

Zmodernizowane centra danych, w oparciu o migawki pamięci, wirtualizację oraz szereg innych technologii, są w stanie uzyskać wartości parametrów RPO i RTO w granicach 15 minut. Dzięki temu firmy nie muszą się obawiać o opóźnienia czy ewentualne problemy wynikające z nieplanowanych przestojów czy gwałtownego wzrostu liczby danych.

 

Cel

Celem firmy jest zniwelowanie deficytu dostępności, na który poważne przedsiębiorstwa nie mogą sobie pozwolić. Całodobowy wgląd w usługi i aplikacje to podstawa wpływająca na ciągłość biznesową. Bywa, że działy IT godzinami pracują nad ponownym uruchamianiem czy odzyskiwaniem aplikacji. Taka sytuacja z punktu widzenia użytkowników oraz pracowników jest niedopuszczalna. Długotrwały brak dostępu do zasobów paraliżuje pracę i wstrzymuje rozwój, a także przekłada się bezpośrednio na zmniejszenie liczby klientów.

Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia