0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Ubiquiti UniFi VoIP

Ubiquiti logo

UniFi – technologia VoIP w najlepszym wydaniu

Ważnym elementem systemu UniFi Enterprise jest oferta telefonii VoIP. Telefony UniFi VoIP to biurkowe smartfony wyposażone w doskonałej jakości szerokokątne wyświetlacze, zaprojektowane tak, aby maksymalnie ułatwić komunikację i organizację, zwiększając przy tym produktywność użytkownika. Wszystkie telefony pracują na popularnym systemie operacyjnym Android, dając możliwość korzystania z wielu zewnętrznych aplikacji, zwiększających ich funkcjonalność. Oferta Ubiquiti obejmuje 3 nowoczesne telefony VoIP – modele UVP, UVP-PRO i UVP-Executive.

Niezawodność i intuicyjność

UVP to podstawowy model z 5-calowym, kolorowym, dotykowym wyświetlaczem. W modelu UVP-Pro znaleźć można dodatkowo kamerę, połączenie z Wi-Fi oraz możliwość wykorzystania technologii Bluetooth. Najwyższej klasy modelem tej serii jest telefon UVP-Executive, który oferuje większy, 7-calowy wyświetlacz zorientowany poziomo, przeznaczony przede wszystkim do komfortowego prowadzenia rozmów wideo i telekonferencji. Telefon został także wyposażony w wysokiej jakości system stereo.

 

W dzisiejszym świecie komunikacji, niezawodność i jakość połączeń telefonicznych stają się nie tylko przywilejem, ale koniecznością. W odpowiedzi na te wymagania powstała technologia Ubiquiti UniFi VoIP.

 

Ubiquiti jest pionierem w dziedzinie nowoczesnych technologii komunikacyjnych, a ich rozwiązanie w zakresie VoIP (Voice over Internet Protocol) stanowi połączenie innowacyjności, funkcjonalności i niezawodności. Urządzenia z linii UniFi VoIP gwarantują krystalicznie czysty dźwięk, intuicyjne zarządzanie oraz wyjątkową kompatybilność z innymi systemami.

 

Jakość połączeń, jaką oferuje UniFi VoIP, to przede wszystkim redukcja zakłóceń i opóźnień, które często są bolączką tradycyjnych systemów telekomunikacyjnych. W dobie pracy zdalnej i globalnej komunikacji, możesz liczyć na technologię, która nie zawiedzie w kluczowych momentach.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą urządzeń UniFi VoIP od Ubiquiti. Wybierając te produkty, inwestujesz w przyszłość komunikacji w Twojej firmie, zapewniając sobie i swoim pracownikom narzędzia najwyższej klasy.

Wybrane dla Ciebie

Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia