Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!


  Ubiquiti logo

  UniFi Switching & Routing – wydajność i innowacyjność

   

  Dostępna w ofercie Ubiquiti kategoria UniFi Switching & Routing obejmuje serie rozwiązań UniFi Security Gateway i UniFi Switch. Urządzenia USG łączą zalety kompleksowej ochrony z wysokowydajnym routingiem. Pomagają tworzyć segmenty sieci wirtualnych, wspierając sprawne zarządzanie ruchem sieciowym. Stanowią skuteczne zabezpieczenie sieci i danych. Rozwiązania UniFi Switch doskonale sprawdzają się w budowie i rozszerzaniu zasięgu sieci. To w pełni zarządzalne, obsługujące technologię PoE+ Gigabit i dostarczające pełną wydajność oraz inteligentny switching produkty dla rozwijających się sieci. Podobnie jak w przypadku USG oraz pozostałych urządzeń UniFi Enterprise do zarządzania switchami służy oprogramowanie UniFi Controller, które pozwala na łatwe wdrożenie i intuicyjną obsługę sieci.

   

  Sprawdzone rozwiązania w korzystnej cenie

   

  Ubiquiti skupia się na innowacyjność. Stale odkrywa nowe możliwości rozwoju nowych technologii, dostarczając odbiorcom urządzenia o nieprzeciętnej jakości, które wyprzedzając ich potrzeby, są aktualne przez długi czas. 

  Aktualne promocje:
  Rabat -50% na kursy Senetic Academy!
  Dołącz do newslettera i odbierz kod rabatowy!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia