Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!


Ubiquiti logo

UniFi Switching & Routing – wydajność i innowacyjność

 

Dostępna w ofercie Ubiquiti kategoria UniFi Switching & Routing obejmuje serie rozwiązań UniFi Security Gateway i UniFi Switch. Urządzenia USG łączą zalety kompleksowej ochrony z wysokowydajnym routingiem. Pomagają tworzyć segmenty sieci wirtualnych, wspierając sprawne zarządzanie ruchem sieciowym. Stanowią skuteczne zabezpieczenie sieci i danych. Rozwiązania UniFi Switch doskonale sprawdzają się w budowie i rozszerzaniu zasięgu sieci. To w pełni zarządzalne, obsługujące technologię PoE+ Gigabit i dostarczające pełną wydajność oraz inteligentny switching produkty dla rozwijających się sieci. Podobnie jak w przypadku USG oraz pozostałych urządzeń UniFi Enterprise do zarządzania switchami służy oprogramowanie UniFi Controller, które pozwala na łatwe wdrożenie i intuicyjną obsługę sieci.

 

Sprawdzone rozwiązania w korzystnej cenie

 

Ubiquiti skupia się na innowacyjność. Stale odkrywa nowe możliwości rozwoju nowych technologii, dostarczając odbiorcom urządzenia o nieprzeciętnej jakości, które wyprzedzając ich potrzeby, są aktualne przez długi czas. 

Info Box
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-70%
-2%
Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia