0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Ubiquiti UniFi Protect

Ubiquiti logo

 

 

 

UniFi Video – jakość, której warto zaufać

 

Ubiquiti UniFi Protect to kompleksowe rozwiązanie monitoringu oferowane przez renomowaną firmę Ubiquiti. Seria UniFi Video Camera Micro, UniFi Video Camera, UniFi Video Camera Dome, UniFi Video Camera PRO oraz UniFi NVR zapewnia wysoką jakość obrazu i płynny podgląd monitorowanych przestrzeni.

Każda z oferowanych kamer wyróżnia się niezawodnością i doskonałą jakością obrazu, co pozwala na skuteczne monitorowanie zarówno wnętrz budynków, jak i otwartych przestrzeni. Dzięki nim możesz mieć pełną kontrolę nad bezpieczeństwem swojego domu, biura czy sklepu.

Warto zauważyć, że obraz rejestrowany przez kamery może być zapisywany na urządzeniu rejestrującym AirVision NVR, który jest wyposażony w pojemny dysk twardy o pojemności 500GB. To wystarcza na około 400 godzin nagrań w rozdzielczości 720p. AirVision NVR to urządzenie typu plug-and-play, które po podłączeniu i krótkiej konfiguracji jest gotowe do pracy.

Ubiquiti UniFi Protect to nie tylko wysoka jakość obrazu, ale także intuicyjne oprogramowanie AirVision, które umożliwia łatwą obsługę i zarządzanie systemem monitoringu. Dzięki temu możesz mieć pełną kontrolę nad swoją własnością, gdziekolwiek jesteś.

Zapoznaj się z ofertą Ubiquiti UniFi Protect i dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy cenią sobie niezawodność, jakość i innowacyjność. Wybierz profesjonalne rozwiązanie, na które możesz polegać.

Wybrane dla Ciebie

Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia