0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Ubiquiti UniFi

Ubiquiti rozwiązania sieciowe

 

 

 

UniFi – seria flagowych rozwiązań Ubiquiti

UniFi to rewolucyjny system sieci Wi-Fi charakteryzujący się nieograniczoną skalowalnością i najwyższej klasy wydajnością przy zachowaniu atrakcyjnych cen. Łatwą konfigurację, optymalizację pracy i efektywne zarządzanie siecią zapewnia wysokiej klasy oprogramowanie UniFi.

Sprawdzone urządzenia dla zróżnicowanych środowisk

W urządzeniach UniFi Enterprise Wi-Fi System zastosowano najnowszą technologię Wi-Fi 802.11ac MIMO, pozwalającą na uzyskiwanie bardzo dużej szybkości przesyłu danych na znaczne odległości – nawet do 200 metrów bez spadku wydajności. Cecha ta, w połączeniu z nielimitowaną skalowalnością systemu pozwala na tworzenia sieci Wi-Fi pokrywającej dowolnej wielkości obszar, na którym znajdą się budynki nawet największych przedsiębiorstw i uczelni.

Innowacyjność wyprzedzająca potrzeby

Oferta Ubiquiti w dziedzinie rozwiązań Wi-Fi obejmuje punkty dostępowe przeznaczone do pracy w pomieszczeniach, jak i w otwartej przestrzeni. Maksymalna prędkość transferu danych w technologii 2,4 GHz wynosi 450 MB/s, a w 5 GHz aż 1,3 GB/s. Wykorzystanie rozwiązań z serii UniFi to pewność, że stworzona struktura sprawdzi się nie tylko teraz, ale i w przyszłości.

Profesjonalne doradztwo

Zapewniamy naszym klientom fachowe wsparcie. Nasi specjaliści ukończyli szkolenie Ubiquiti Enterprise Wireless Admin, otrzymując certyfikaty Ubiquiti, potwierdzające znajomość oferowanych rozwiązań.

Profesjonalne produkty Ubiquiti

Ubiquiti UniFi to synonim innowacji i niezawodności w świecie sieci komputerowych. Jako lider w technologii sieciowej, UniFi dostarcza rozwiązania, które nie tylko spełniają, ale często przewyższają oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

 

Switche UniFi zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu najwyższej jakości przepływu danych w sieci. Niezależnie od tego, czy zarządzasz małą firmą, czy dużym przedsiębiorstwem, switche te zapewnią Ci stabilność i szybkość, której potrzebujesz.

Przewody sieciowe UniFi gwarantują szybki i niezawodny przepływ danych, niezależnie od odległości i warunków.

 

Kolejnym krokiem w budowaniu niezawodnej sieci są routery UniFi. Dzięki nim uzyskasz pełną kontrolę nad ruchem w sieci oraz możliwość szybkiego i bezproblemowego połączenia z Internetem. Dla tych, którzy poszukują wydajnych rozwiązań do tworzenia sieci bezprzewodowych, punkty dostępowe UniFi stanowią idealne rozwiązanie. Zapewniają one stabilne i szybkie połączenie Wi-Fi w każdym zakątku Twojego obiektu.

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem produktów Ubiquiti UniFi. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie tutaj idealne rozwiązanie dla swoich potrzeb. Doświadczenie i profesjonalizm marki Ubiquiti to gwarancja satysfakcji z każdego zakupionego produktu.

Wybrane dla Ciebie

Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia