0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Ubiquiti U Fiber


U Fiber – szeroka oferta modułów i kabli

Kategoria U Fiber obejmuje szeroki wybór modułów i kabli dla nowych instalacji i do aktualizacji istniejących infrastruktur. Proponowane moduły są dedykowane łączności światłowodowej dla urządzeń posiadających gniazda SFP.

W ofercie producenta można znaleźć rozwiązania wielomodowe, jak np.:

  • UF-MM-1G: SFP, 1 Gbps,
  • UF-MM-10G: SFP+, 10 Gbps

oraz jednomodowe:

  • UF-SM-1G-S: SFP, 1 Gbps, BiDi,
  • UF-SM-10G: SFP+, 10 Gbps,
  • UF-SM-10G-S: SFP+, 10 Gbps, BiDi.

FiberModule

Do połączeń wielomodowych, wykraczających poza limit 100 metrów najlepsze będą modele UF-MM-10G i UF-MM-1G. Pierwszy z nich sprawdzi się na dystansie do 300 m, przy szybkości do 10 Gbps. Drugi dedykowany jest odległościom do 550 m, przy 1 Gbps.

 

W strukturach na dalsze odległości najlepiej sprawdzą się moduły UF-SM-10G (do 10 km przy 10 Gbps) oraz UF-SM-1G (maksymalnie 3 km przy 1 Gbps).

 

Z rozwiązań dwukierunkowych (BiDirectional) producent oferuje UF-SM-1G-S i UF-SM-10G-S. Modele doskonale radzą sobie z maksymalnym wykorzystaniem istniejącej infrastruktury. Ze względu na stosowanie dwóch różnych długości fali na pojedynczym włóknie światłowodowym powinny być wykorzystywane jako sparowany zestaw modułów.

FiberCable

Uzupełnieniem oferty U Fiber są kable do budowy światłowodowej sieci zewnętrznej. Lekkie i elastyczne rozwiązania wyróżnia wysoka wytrzymałość. Są dostępne w wersjach 100, 200 i 300 ft.

 

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia