Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!


sunMAX – innowacyjny system solarny od Ubiquiti

 

Kategoria sunMAX obejmuje zaawansowane rozwiązania solarne, które skutecznie eliminują problemy z wykorzystaniem technologii słonecznej. W związku z tym, że dynamiczny rozwój rynku energii słonecznej wymusza na firmach ciągły rozwój producent skupił się na oferowaniu urządzeń, które wyprzedzają potrzeby odbiorców.

 

Funkcjonalny sprzęt i oprogramowanie

 

W skład zestawu wchodzą rozwiązania hardware i software. Zastosowanie oferowanego sprzętu – poza oszczędnością i możliwością korzystania z najnowocześniejszych technologii – wiąże się również z uproszczoną instalacją, optymalną wydajnością przy użyciu mikroinwenterów, intuicyjnym montażem oraz zestawem zintegrowanych elementów. Dzięki dedykowanemu oprogramowaniu sunMAX obsługa i konfiguracja systemu nie sprawia najmniejszych problemów. Użytkownicy mogą też skorzystać z mobilnych narzędzi ułatwiających instalację i pozwalających na zdalną kontrolę.

 

Komfort i intuicyjność

 

Kompletne rozwiązanie sunMAX wyróżnia prostota obsługi i bezpieczeństwo. Zestawy montażowe są dostępne dla zróżnicowanych pokryć dachowych. Dzięki skalowalności doskonale sprawdzają się zarówno w niewielkich, jak i rozbudowanych instalacjach.

 

 

Info Box
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-48%
-17%
Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia