OK
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Ubiquiti EdgeMax

Ubiquiti logo

 

 

 

EdgeMAX – wydajność w kompaktowej formie

 

Seria EdgeMAX to routery i switche Ubiquiti cieszące się dużą popularnością. To elementy infrastruktury sieciowej wykorzystywane w ponad 100 krajach. Seria EdgeMAX obejmuje routery przeznaczone do zróżnicowanych potrzeb klientów oraz switche EdgeSwitch.

 

Wysoka funkcjonalność

 

EdgeRouter Lite zasłynął jako pierwsze urządzenie tego typu na świecie, obsługujące ponad milion pakietów na sekundę i kosztujące mniej niż 100$. Router wyposażony jest w procesor Dual-Core MIPS64, pamięć wewnętrzną o pojemności 2GB oraz 512 MB pamięci RAM DDR2 – parametry te czynią go doskonale ekonomicznym wyborem dla małych i średnich firm oraz w sieciach wykorzystywanych do podstawowej komunikacji i wymiany danych.

 

EdgeRouter PoE to wyposażone we wbudowany switch i 5 konfigurowalnych portów PoE urządzenie przeznaczone do bardziej zaawansowanych zastosowań biznesowych.

 

Innowacyjność

 

EdgeRouter i EdgeRouter PRO to jedne z najmocniejszych pozycji w ofercie routerów Ubiquiti. Oba urządzenia zostały wyposażone w 8 portów, posiadają możliwość montażu w szafach serwerowych i na stojakach. Obsługa ponad 2 milionów pakietów na sekundę i prędkość 8Gbps dla pakietów 512-bajtowych gwarantuje wydajność i przepustowość niezbędną w najbardziej wymagających środowiskach informatycznych.

 

Szeroki wybór

 

Switche to jeden z kluczowych elementów infrastruktury sieciowej, o czym pamiętała firma Ubiquiti, projektując ofertę EdgeSwitch. Przełączniki oferują unikalne osiągi w kategoriach przepustowości, wytrzymałości i niezawodności. Przepustowość modeli 24-portowych może wynosić do 26 Gbps podczas gdy 48-portowych nawet do 70 Gbps. Seria EdgeSwitch obejmuje modele wyposażone w 24 porty – 250W i 500W, oraz 48-portowe 500W i 750W.

 

 

Wybrane dla Ciebie
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia