0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Ubiquiti AmpliFi


AmpliFi – więcej niż router Wi-Fi

Seria AmpliFi obejmuje najnowocześniejsze osiągnięcia z zakresu bezprzewodowej łączności Wi-Fi. Oferuje znacznie więcej niż przeciętny router – to zaawansowany system, który został stworzony dla maksymalnej wygody i zadowolenia użytkowników. Urządzenie intuicyjnie wpisuje się w potrzeby odbiorców, zapewniając działanie, które spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających środowisk. To rozwiązanie przyszłości, które możesz mieć już teraz.

Precyzja i piękno

Rozwiązania AmpliFi – poza funkcjonalnością – wyróżnia także innowacyjny design. Dzięki temu router – z urządzenia, które zwykle ustawia się w miejscu, w którym nie rzuca się w oczy – staje się ozdobą, która na bieżąco informuje o stanie połączeń. Na kompletny system składa się stacja bazowa z routerem oraz wzmacniacze gwarantujące maksymalny zasięg. Seria obejmuje rozwiązania AmpliFi, AmpliFi-LR (Long Range) i AmpliFi-HD (High Density).

Komfort, na jaki zasługujesz

Dzięki dedykowanej aplikacji na systemy iOS i Android rozwiązanie wyróżnia się niezwykle łatwą obsługą. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, ile jeszcze możesz zyskać!

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia