OK
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Akcesoria Ubiquiti

Ubiquiti logo

 

 

Akcesoria Ubiquiti – uzupełnienie niezawodnych urządzeń bazowych

 

W pełni kompatybilne z dedykowanymi urządzeniami, wykonane z najwyższej jakości materiałów akcesoria Ubiquiti zostały wykonane z dbałością o każdy detal. Zapewniają najlepsze parametry pracy głównych elementów infrastruktury sieciowej. Seria obejmuje linie TOUGHSwitch, TOUGHCable, PoE Adapters, Fiber PoE Accessory, Instant 802.3af Adapters, Ethernet Surge Protector, Universal Mounts, Precision Alignment Kit i AirRouter.

 

Szeroki wybór

 

Każde z urządzeń wpisuje się w działanie dedykowanych produktów bazowych Ubiquiti. Wyróżnia je zastosowanie prostych, nowoczesnych rozwiązań i korzystna cena. Zostały wykonane z wytrzymałych komponentów gwarantujących wysoką wytrzymałość. 

 

Jakość sieci ma kluczowe znaczenie dla sprawnego działania wielu przedsiębiorstw i domów. Aby zapewnić optymalne funkcjonowanie sieci, potrzebujesz nie tylko zaawansowanych urządzeń, ale również odpowiednich akcesoriów, które dopełnią całość konfiguracji. Prezentując akcesoria Ubiquiti, gwarantujemy, że Twoja sieć będzie działała bez zarzutu.

 

Niezawodność, wydajność i trwałość to tylko niektóre z cech, które wyróżniają produkty marki Ubiquiti. Dzięki naszej ofercie akcesoriów masz pewność, że każdy element Twojej sieci został starannie dobrany i spełnia najwyższe standardy jakości.

 

Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów w tej kategorii. Niezależnie od tego, czy jesteś ekspertem w dziedzinie sieci, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę, akcesoria od Ubiquiti zapewnią Ci pewność i spokój działania na najwyższym poziomie. Postaw na jakość, której możesz zaufać.

Wybrane dla Ciebie
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia