0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Ubiquiti airMax


Ubiquiti logo

 

 

Ubiquiti airMAX – maksymalna wydajność dla wymagających

 

Ubiquiti airMAX to szeroka paleta urządzeń i rozwiązań z dziedziny bezprzewodowego dostępu do sieci. Urządzenia z tej rodziny produktów wykorzystywane są na całym świecie przez wielu dostawców internetu do zapewniania wysokiej prędkości i dostępności sieci nawet na najtrudniejszych z logistycznego punktu widzenia terenach.

 

Szeroki wybór, skalowalność

 

Od strony sprzętowej AirMax obejmuje produkty z serii Rocket M, Bullet M, NanoStation M, PowerBridge M, NanoBeam M, Nano Bridge M, airGrid M, airGateway, PicoStation M oraz anteny Omni, Sector, RocketDish i Yagi. Szeroka oferta jest gwarancją elastyczności i skalowalności zaprojektowanej z wykorzystaniem produktów Ubiquiti sieci.

 

Profesjonalizm i komfort

 

Nad pracą stworzonych za pomocą wspomnianych urządzeń sieci czuwa dedykowane oprogramowanie airOS V. Jest to intuicyjny i łatwy w obsłudze, wyposażony w wiele zaawansowanych funkcji profesjonalny interfejs do zarządzania nawet najbardziej rozbudowanymi sieciami bezprzewodowymi.

 

Kompletna oferta

 

Ofertę airMax uzupełniają dodatkowe urządzenia takie jak niezwykle wydajne przełączniki z serii TOUGHSwitch, adaptery POE oraz cechujące się najlepszymi parametrami okablowanie.

 

 

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia