Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Produkt jest niedostępny.
  Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
  Home Office HardwareHome Office Hardware
  airMax


  Ubiquiti logo

   

   

  Ubiquiti airMAX – maksymalna wydajność dla wymagających

   

  Ubiquiti airMAX to szeroka paleta urządzeń i rozwiązań z dziedziny bezprzewodowego dostępu do sieci. Urządzenia z tej rodziny produktów wykorzystywane są na całym świecie przez wielu dostawców internetu do zapewniania wysokiej prędkości i dostępności sieci nawet na najtrudniejszych z logistycznego punktu widzenia terenach.

   

  Szeroki wybór, skalowalność

   

  Od strony sprzętowej AirMax obejmuje produkty z serii Rocket M, Bullet M, NanoStation M, PowerBridge M, NanoBeam M, Nano Bridge M, airGrid M, airGateway, PicoStation M oraz anteny Omni, Sector, RocketDish i Yagi. Szeroka oferta jest gwarancją elastyczności i skalowalności zaprojektowanej z wykorzystaniem produktów Ubiquiti sieci.

   

  Profesjonalizm i komfort

   

  Nad pracą stworzonych za pomocą wspomnianych urządzeń sieci czuwa dedykowane oprogramowanie airOS V. Jest to intuicyjny i łatwy w obsłudze, wyposażony w wiele zaawansowanych funkcji profesjonalny interfejs do zarządzania nawet najbardziej rozbudowanymi sieciami bezprzewodowymi.

   

  Kompletna oferta

   

  Ofertę airMax uzupełniają dodatkowe urządzenia takie jak niezwykle wydajne przełączniki z serii TOUGHSwitch, adaptery POE oraz cechujące się najlepszymi parametrami okablowanie.

   

   

  Aktualne promocje:
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia