Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Produkt jest niedostępny.
  Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
  Home Office HardwareHome Office Hardware
  AirFiber


  Ubiquiti logo

   

   

  AirFiber – rewolucyjna technologia bezprzewodowa

   

  AirFiber to system wysokiej klasy anten do bezprzewodowej transmisji internetu na znaczne odległości, przeznaczony do wykorzystania przez dostawców internetu i inne podmioty z branży IT. Rozwiązania AirFiber są zamknięte w kompaktowej formie. Wyróżnia je wysoka wydajność. Oferowane produkty zapewniają stabilny, długi zasięg. AirFiber to nowa era technologii bezprzewodowej, która idealnie sprawdza się w zróżnicowanych środowiskach.

   

  Niezawodność i wysoka jakość

   

  Rozwiązania AirFiber zostały zaprojektowane w sposób, który zapewnia im trwałość i niezawodną pracę. Innowacyjna architektura antenowa jest gwarancją najwyższej przepustowości. Zaletą oferowanych rozwiązań jest wysoka odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne. Dzięki szerokiemu zakresowi temperatur, w których urządzenia mogą być eksploatowane i wytrzymałości na działanie silnego wiatru można je wykorzystywać w środowiskach podwyższonego ryzyka. Intuicyjne wdrożenie i łatwa obsługa to dodatkowe atuty. Zintegrowane odbiorniki GPS automatycznie obliczają pozycję i wymagany kąt ustawienia urządzeń.

  Aktualne promocje:
  -19%
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia