Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!


Ubiquiti logo

AirFiber – rewolucyjna technologia bezprzewodowa

 

AirFiber to system wysokiej klasy anten do bezprzewodowej transmisji internetu na znaczne odległości, przeznaczony do wykorzystania przez dostawców internetu i inne podmioty z branży IT. Rozwiązania AirFiber są zamknięte w kompaktowej formie. Wyróżnia je wysoka wydajność. Oferowane produkty zapewniają stabilny, długi zasięg. AirFiber to nowa era technologii bezprzewodowej, która idealnie sprawdza się w zróżnicowanych środowiskach.

 

Niezawodność i wysoka jakość

 

Rozwiązania AirFiber zostały zaprojektowane w sposób, który zapewnia im trwałość i niezawodną pracę. Innowacyjna architektura antenowa jest gwarancją najwyższej przepustowości. Zaletą oferowanych rozwiązań jest wysoka odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne. Dzięki szerokiemu zakresowi temperatur, w których urządzenia mogą być eksploatowane i wytrzymałości na działanie silnego wiatru można je wykorzystywać w środowiskach podwyższonego ryzyka. Intuicyjne wdrożenie i łatwa obsługa to dodatkowe atuty. Zintegrowane odbiorniki GPS automatycznie obliczają pozycję i wymagany kąt ustawienia urządzeń.

Info Box
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-1%
-64%
-70%
Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia