0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Ubiquiti AirFiber

Ubiquiti logo

 

 

 

AirFiber – rewolucyjna technologia bezprzewodowa

 

AirFiber to rewolucyjna technologia bezprzewodowa, która zmienia sposób, w jaki dostawcy internetu i inne podmioty z branży IT przesyłają dane na znaczne odległości. Rozwiązania AirFiber, dostępne w kompaktowej formie, oferują niezwykłą wydajność i stabilny, zasięg. To nowa era technologii bezprzewodowej, która doskonale sprawdza się w różnorodnych środowiskach.

Rozwiązania AirFiber są niezawodne i cechuje je wysoka jakość. Ich innowacyjna architektura antenowa zapewnia najwyższą przepustowość, a także odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne. Bez względu na szeroki zakres temperatur, w których urządzenia mogą być eksploatowane, oraz działanie silnego wiatru, AirFiber zapewnia niezawodną pracę. Dodatkowym atutem jest intuicyjne wdrożenie i łatwa obsługa.

Ubiquiti AirFiber, część rodziny produktów Ubiquiti Networks, to niezawodne i innowacyjne rozwiązanie, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki zintegrowanym odbiornikom GPS, urządzenia automatycznie obliczają pozycję i wymagany kąt ustawienia, zapewniając idealną konfigurację.

Jeśli szukasz technologii bezprzewodowej, która zapewni niezawodne połączenie i doskonałą wydajność, to AirFiber jest właśnie dla Ciebie. Zapoznaj się z ofertą Ubiquiti AirFiber.

Wybrane dla Ciebie

Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia