0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Ubiquiti


Ubiquiti – synonim innowacji

Ubiquiti Networks jest amerykańską firmą powstałą w 2005 roku. Oferta producenta składa się głównie z urządzeń bezprzewodowych, przeznaczonych zwłaszcza dla małych i średnich firm. Głównym celem Ubiquiti jest zmniejszenie przepaści cyfrowej poprzez budowę sieci komunikacyjnych na całym świecie. Firma jest synonimem innowacji, co udowadnia wraz z pojawianiem się każdego nowego produktu.

Więcej niż technologia

Wiodące serie urządzeń - m.in. UniFi, airMAX czy airFiber – stanowią doskonałe połączenie najnowszych osiągnięć technologicznych z użytecznością i korzystną ceną. To niezawodne wsparcie dla użytkowników, które skutecznie eliminuje problemy z łącznością. Wysoki komfort i intuicyjność obsługi oraz minimalistyczny, charakterystyczny dla producenta design sprawiają, że urządzenia zyskują coraz szersze grono fanów.

Zaawansowane rozwiązania w prostej formie

Sukces producenta wynika z oferowania zaawansowanych rozwiązań wykorzystujących nowoczesne technologie w prostej, przystępnej dla użytkownika formie. Wiodące serie bazują na otwartej architekturze. System AirOS pozwala na pełne wykorzystanie urządzeń, które opierają się na jego strukturze – m.in. routerów, switchy, stacji point-to-point, stacji point-to-multiple-point, systemów monitoringu itp.

Wysoka funkcjonalność

Urządzenia firmy Ubiquiti posiadają wiele unikatowych funkcji, takich jak regulacja sterowania przepustowością (pobierania/wysyłania danych), klient PPPoE, regulacja szerokości kanału (5/10/20 MHz) oraz QoS dla jakości usługi 802.11e. Ciekawą funkcjonalnością urządzeń jest także Software Development Kit (SDK), który umożliwia w sposób programowy modyfikację i dopasowanie urządzeń do konkretnych potrzeb.

Przyszłość jest teraz

Produkty Ubiquiti bazują na solidnych komponentach, które w połączeniu z innowacyjnym podejściem są gwarancją fenomenalnej jakości, której trudno dorównać. Prezentowany przez firmę poziom spełnia oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Kwalifikacje

Nasz zespół zapewnia profesjonalne doradztwo przy wyborze rozwiązań Ubiquiti. Potwierdzeniem posiadanej wiedzy i umiejętności naszych specjalistów są certyfikaty przyznawane przez firmę Ubiquiti po ukończeniu szkoleń.

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia