Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
Twój koszyk
Zamówienie: 0 produktów0,00 zł
Zapytanie: 0 produktów0,00 zł
Ładowanie...
Potrzebujesz pomocy lub porady?
Nasz dział handlowy chętnie udzieli Państwu potrzebnych informacji:
Sprzęt sieciowy
+48 32 420 92 40

Serwery, storage, backup
+48 32 420 92 30

Microsoft
+48 32 420 92 11

Bezpieczeństwo
+48 32 420 92 21

Wirtualizacja
+48 32 420 92 13

Zasilanie awaryjne
+48 32 420 92 39

Microsoft Azure
+48 32 420 92 19

Microsoft Office
+48 32 420 92 20
office365-pakiety-i-ceny

veritas


Ubiquiti logo

 

 

 

Ubiquiti – synonim innowacji

 

Ubiquiti Networks jest amerykańską firmą powstałą w 2005 roku. Oferta producenta składa się głównie z urządzeń bezprzewodowych, przeznaczonych zwłaszcza dla małych i średnich firm. Głównym celem Ubiquiti jest zmniejszenie przepaści cyfrowej poprzez budowę sieci komunikacyjnych na całym świecie. Firma jest synonimem innowacji, co udowadnia wraz z pojawianiem się każdego nowego produktu.

 

Więcej niż technologia

 

Wiodące serie urządzeń - m.in. UniFi, airMAX czy airFiber – stanowią doskonałe połączenie najnowszych osiągnięć technologicznych z użytecznością i korzystną ceną. To niezawodne wsparcie dla użytkowników, które skutecznie eliminuje problemy z łącznością. Wysoki komfort i intuicyjność obsługi oraz minimalistyczny, charakterystyczny dla producenta design sprawiają, że urządzenia zyskują coraz szersze grono fanów.

 

Zaawansowane rozwiązania w prostej formie

 

Sukces producenta wynika z oferowania zaawansowanych rozwiązań wykorzystujących nowoczesne technologie w prostej, przystępnej dla użytkownika formie. Wiodące serie bazują na otwartej architekturze. System AirOS pozwala na pełne wykorzystanie urządzeń, które opierają się na jego strukturze – m.in. routerów, switchy, stacji point-to-point, stacji point-to-multiple-point, systemów monitoringu itp.

 

Wysoka funkcjonalność

 

Urządzenia firmy Ubiquiti posiadają wiele unikatowych funkcji, takich jak regulacja sterowania przepustowością (pobierania/wysyłania danych), klient PPPoE, regulacja szerokości kanału (5/10/20 MHz) oraz QoS dla jakości usługi 802.11e. Ciekawą funkcjonalnością urządzeń jest także Software Development Kit (SDK), który umożliwia w sposób programowy modyfikację i dopasowanie urządzeń do konkretnych potrzeb.

 

Przyszłość jest teraz

 

Produkty Ubiquiti bazują na solidnych komponentach, które w połączeniu z innowacyjnym podejściem są gwarancją fenomenalnej jakości, której trudno dorównać. Prezentowany przez firmę poziom spełnia oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

 

Kwalifikacje

 

Nasz zespół zapewnia profesjonalne doradztwo przy wyborze rozwiązań Ubiquiti. Potwierdzeniem posiadanej wiedzy i umiejętności naszych specjalistów są certyfikaty przyznawane przez firmę Ubiquiti po ukończeniu szkoleń.

Wyprzedaż
Potrzebujesz sprzęt na wczoraj lub masz mocno ograniczony budżet? Zobacz co oferujemy w naszej wyprzedaży!
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-15%
-14%
-76%
Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia