Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Produkt jest niedostępny.
  Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
  Home Office HardwareHome Office Hardware
  TP-LINK Accessory


  Funkcjonalne konwertery TP-Link

   

  Konwertery odpowiadają za zamianę medium, przez które płynie strumień danych ze skrętki STP/UTP na światłowód. Dzięki temu pozwalają na łączenie segmentów miedzianych ze światłowodowymi. Ich stosowanie pozwala na obniżenie kosztów okablowania. Wsparcie technologii WDC umożliwia wysyłanie i odbieranie danych na pojedynczych włóknach, natomiast moduł MiniGBIC zwiększa zasięg transferu o kilkadziesiąt kilometrów.

   

  Popularne modele

   

  Spośród najpopularniejszych modeli w ofercie TP-Link warto wymienić przede wszystkim mediakonwerter Gb Ethernet MC200CM, media konwerter Fast Ethernet MC110CS oraz mediakonwerter Fast Ethernet MC100CM. Wszystkie zapewniają szybką transmisję danych.

   

  Spory wybór, wiele możliwości

   

  W zależności od specyfikacji, rozwiązania TP-Link mogą być montowane w szafach lub pracować jako narzędzia wolnostojące. Dzięki rozbudowanym funkcjom minimalizują ryzyko utraty sygnału i zwiększają zasięg transmisji światłowodowej. Szeroki wybór urządzeń pozwala na wybranie optymalnego, dostosowanego do indywidualnych potrzeb rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

   

  Aktualne promocje:
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia