0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Akcesoria TP-LINK


Funkcjonalne konwertery TP-Link

 

Konwertery odpowiadają za zamianę medium, przez które płynie strumień danych ze skrętki STP/UTP na światłowód. Dzięki temu pozwalają na łączenie segmentów miedzianych ze światłowodowymi. Ich stosowanie pozwala na obniżenie kosztów okablowania. Wsparcie technologii WDC umożliwia wysyłanie i odbieranie danych na pojedynczych włóknach, natomiast moduł MiniGBIC zwiększa zasięg transferu o kilkadziesiąt kilometrów.

 

Popularne modele

 

Spośród najpopularniejszych modeli w ofercie TP-Link warto wymienić przede wszystkim mediakonwerter Gb Ethernet MC200CM, media konwerter Fast Ethernet MC110CS oraz mediakonwerter Fast Ethernet MC100CM. Wszystkie zapewniają szybką transmisję danych.

 

Spory wybór, wiele możliwości

 

W zależności od specyfikacji, rozwiązania TP-Link mogą być montowane w szafach lub pracować jako narzędzia wolnostojące. Dzięki rozbudowanym funkcjom minimalizują ryzyko utraty sygnału i zwiększają zasięg transmisji światłowodowej. Szeroki wybór urządzeń pozwala na wybranie optymalnego, dostosowanego do indywidualnych potrzeb rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia