Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Produkt jest niedostępny.
  Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
  Home Office HardwareHome Office Hardware
  Switche TP-LINK


  Przełączniki TP-Link – gdy liczy się niezawodność

   

  Switche łączą segmenty sieci komputerowej, działające przede wszystkim w drugiej warstwie ISO/OSI (łącza danych). Spośród dostępnych na rynku modeli możemy wybierać między zarządzalnymi a niezarządzalnymi. Pierwsze z nich służą tylko do przekazywania ramek do portów, drugie mogą pełnić bardziej zaawansowane funkcje, takie jak kontrola sieci z dowolnego miejsca i konfiguracja urządzeń.

   

  Szeroki wybór

   

  Wybierając konkretny model, warto wziąć pod uwagę indywidualne potrzeby i spełniające je funkcjonalności. Należy przyjrzeć się kwestii warstwy pracy, zarządzalności, mechanizmów zabezpieczeń i przeznaczonego na ten cel budżetu. Skonfrontowanie wszystkich czynników pozwoli na dobór optymalnego dla danego użytkownika urządzenia.

   

  Popularne modele

   

  Największą popularnością w ofercie TP-Link cieszy się przełącznik Smart z 48 portami Gb i 4 slotami SFP TL-SG2452, 8-portowy przełącznik PoE TL-SF1008P oraz przełącznik zarządzalny L2 JetStream z 24 portami Gb i 4 slotami combo SFP TL-SG3424. Dzięki szerokiej ofercie produktów można wybrać odpowiedni, dostosowany do indywidualnych potrzeb model.

   

  Aktualne promocje:
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia