0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Switche TP-LINK


Przełączniki TP-Link – gdy liczy się niezawodność

 

Switche łączą segmenty sieci komputerowej, działające przede wszystkim w drugiej warstwie ISO/OSI (łącza danych). Spośród dostępnych na rynku modeli możemy wybierać między zarządzalnymi a niezarządzalnymi. Pierwsze z nich służą tylko do przekazywania ramek do portów, drugie mogą pełnić bardziej zaawansowane funkcje, takie jak kontrola sieci z dowolnego miejsca i konfiguracja urządzeń.

 

Szeroki wybór

 

Wybierając konkretny model, warto wziąć pod uwagę indywidualne potrzeby i spełniające je funkcjonalności. Należy przyjrzeć się kwestii warstwy pracy, zarządzalności, mechanizmów zabezpieczeń i przeznaczonego na ten cel budżetu. Skonfrontowanie wszystkich czynników pozwoli na dobór optymalnego dla danego użytkownika urządzenia.

 

Popularne modele

 

Największą popularnością w ofercie TP-Link cieszy się przełącznik Smart z 48 portami Gb i 4 slotami SFP TL-SG2452, 8-portowy przełącznik PoE TL-SF1008P oraz przełącznik zarządzalny L2 JetStream z 24 portami Gb i 4 slotami combo SFP TL-SG3424. Dzięki szerokiej ofercie produktów można wybrać odpowiedni, dostosowany do indywidualnych potrzeb model.

 

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia