0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
TP-LINK

TP-LINK – producent sprzętu sieciowego

TP-LINK Logo

TP-LINK oferuje rozwiązania sieciowe dla sektorów SOHO i SMB oraz produkty WLAN. Globalna działalność firmy obejmuje ponad 120 krajów. Dzięki ogromnej popularności jest jednym z najbardziej konkurencyjnych dostawców na świecie. Udoskonalając ofertę, stale wzmacnia swoją pozycję na rynku.

TP-LINK na międzynarodowym rynku

Firma powstała w 1996 roku w Shenzhen w Chinach. Założona została przez braci Zhao Jianjun i Zhao Jiaxing. W 2005 roku TP-LINK wkroczył na międzynarodowy rynek. Od tego czasu pozycja firmy wzrastała, poszerzając tym samym swoje udziały na globalnym rynku sprzedaży. Firma posiada oddziały między innymi w Australii, Hong Kongu, Indiach, Polsce, Rosji, Tajlandii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Portugalii, Turcji, a także w Stanach Zjednoczonych.

Uznana jakość

Produkty TP-LINK wyróżniają się najwyższym standardem. Reprezentowana przez markę jakość została doceniona szeregiem nagród z dziedziny urządzeń bezprzewodowych. Połączenie zaangażowanego działu badań i rozwoju, najwyższej jakości produkcji oraz sprawnego zarządzania przyniosła wyróżnienia w zakresie routerów, ADSL, przełączników, transmiterów i kart sieciowych.

Szeroka oferta

W ofercie producenta znajdują się takie produkty jak między innymi punkty dostępowe, routery, switche czy konwertery. Technologie, jakie wykorzystuje firma udoskonalają sposób korzystania z sieci komputerowych, zapewniając zarazem szybkie i stabilne połączenia. Dzięki dostarczaniu produktów do sektora SOHO umożliwia uzyskanie pożądanego zasięgu transmisji, spełniając najwyższe wymagania użytkowników.

Najpopularniejsze modele

Modele, które cieszą się największym uznaniem wśród użytkowników to media konwerter MC200CM, 8-portowy przełącznik PoE TL-SF1008P TL-SF1008P, moduł MiniGBIC TL-SM311LM, przełącznik Smart z 48 portami Gb i 4 slotami SFP TL-SG2452, przełącznik zarządzalny L2 JetStream z 24 portami Gb, 4 slotami combo SFP TL-SG3424 oraz szerokopasmowy router z równoważeniem obciążenia pasma TL-R480T+.

Wybrane dla Ciebie

Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia